Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Σάββατο, 10.12.2016, 16:38
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Οι δέκα καλύτερες τηλεοπτικές σειρές της χρονιάς! » Επόμενες προβολές επεισοδίων στις σειρές
Επόμενες προβολές επεισοδίων στις σειρές
SmeriliaDate: Κυριακή, 18.01.2015, 12:41 | Message # 1
Group: Vip
Status: Offline
Γεια σας,  biggrin
Θα ήθελα να προτείνω στους υπεύθυνους να αφιερώσουν ένα χώρο από κάθε σελίδα μιας σειράς στον οποίο θα γράφουν πότε θα γίνει η προβολή στην Αμερική τουλάχιστον του επόμενου επεισοδίου (αν υπάρχει αυτή η πληροφορία) εξηγώντας πως στην σελίδα θα ανεβαίνουν μετά από λίγες ημέρες.. Έτσι, πιστεύω θα είναι πιο εύχρηστο ειδικά σε εποχές σαν αυτήν που υπάρχουν μεγάλες διακοπές των προβολών στην Αμερική!

Ευχαριστώ!!

Υ.Γ.: Με συγχωρείτε αν το έγραψα σε λάθος κατηγορία έχω μπερδευτεί λίγο με το καινούριο Forum.. :$

Message edited by Smerilia - Κυριακή, 18.01.2015, 12:42
magiannaDate: Πέμπτη, 22.01.2015, 19:25 | Message # 2
Group: Administrator
Status: Online
Smerilia
Είναι λίγο δύσκολο μάλλον αυτό που προτείνεις ... καλό θα ήταν να το κάνει ο καθένας που έχει αναλάβει να ανεβάζει μια σειρά 
Εγώ θα προσπαθήσω να το κάνω στις δικές μου αναρτήσεις
SmeriliaDate: Παρασκευή, 23.01.2015, 20:34 | Message # 3
Group: Vip
magianna
Το καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο, απλά το είπα σαν ιδέα για να το κάνετε αν έχετε την δυνατότητα γιατί θα βοηθούσε αρκετά smile
Ωστόσο σε ευχαριστώ biggrin
PinelopakiDate: Δευτέρα, 21.03.2016, 23:32 | Message # 4
Group: χρήστες
Γεια σας! Μήπως ξέρει κάποιος πότε ανεβαίνει το επόμενο επεισόδιο της σειράς   Versailles (2015);;;
irinoylaDate: Κυριακή, 26.06.2016, 13:29 | Message # 5
Group: χρήστες
Kalispera sas. gia KARA SEVDA  den tha valate ypotitloys? eyxristo
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Οι δέκα καλύτερες τηλεοπτικές σειρές της χρονιάς! » Επόμενες προβολές επεισοδίων στις σειρές
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια