Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Σάββατο, 10.12.2016, 18:35
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Προσθήκη Ταινίας » Προσθήκη Ταινίας - δείγμα - φωτοστιγμιότυπο
Προσθήκη Ταινίας - δείγμα - φωτοστιγμιότυπο
magiannaDate: Κυριακή, 24.04.2016, 17:04 | Message # 1
Group: Administrator
Status: Online
επειδή ένα παιδί μου ζήτησε βοήθεια και είδα ότι το βιντεάκι αφαιρέθηκε ... του έφτιαξα ένα φωτοστιγμιότυπο για να καταλάβει ...
δείγμα προσθήκης ταινίας
ελπίζω να βοηθήσει κι άλλα παιδιά που ενδιαφέρονται !

Attachments: 6085947.png(79Kb)
JimijimDate: Παρασκευή, 27.05.2016, 13:49 | Message # 2
Group: Vip
Status: Offline
Γειά στην υπέροχη δουλειά.που κάνετε..επειδή το τελευταίο διάστημα ασχολούμαι στον ελεύθερο χρόνο (πέρα τις βόλτες) παρακολουθώντας σειρές..και θα ήθελα να βοηθήσω και εγώ εθελοντικά να ενσωματώσω κάποιες...θα ήθελα άμα ήταν εύκολο μέσω pm να μου στείλεις βήμα βήμα πώς κάνουμε μια προσθήκη σειράς ή και ταινίας...από τις εικόνες που έβαλες κατάλαβα κάποια στάδια..αλλά ακόμα δεν ξέρω πχ πώς να καταχωρήσουμε video, τι είδος μορφής πρέπει να είναι...πως μπορώ να προσθέσω κάθε εβδομάδα επεισόδιο ή και άμα μπορώ να προσθέσω επεισόδιο από διαφορετικό topic...και γενικά να με κατατοπίσεις όσο πιο απλά γίνεται την διαδικασία...συγνώμη για το μεγάλο κείμενο...όποτε έχεις χρόνο θα περιμένω το πμ σου...ευχαριστώ smile
nordomDate: Σάββατο, 03.12.2016, 23:17 | Message # 3
Group: χρήστες
Κοιταξα και τα άλλα threads αλλά κανένα δεν εξηγεί πώς προσθέτω υπότιτλους στην ταινία..? ο.ο
pappakillerDate: Δευτέρα, 05.12.2016, 02:10 | Message # 4
Group: Vip
"Η Θεσσαλονίκη της νοσταλγίας μας"    ανεβάστε την σειρά
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Προσθήκη Ταινίας » Προσθήκη Ταινίας - δείγμα - φωτοστιγμιότυπο
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια