Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Κυριακή, 28.05.2017, 11:39
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » SURVIVOR 2017 (ΣΥΖΗΤΗΣΗ/SPOILERS/ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ)
SURVIVOR 2017
DeadlyWalkerDate: Παρασκευή, 05.05.2017, 02:57 | Message # 1
Group: χρήστες
Status: Offline
Αυτό το θέμα έχει σκοπό μια ομαλή συζήτηση όσων άφορα το Survivor 2017 στην Ελλάδα.

Θα παρακαλέσω πάρα πολύ τους ομιλούντες να έχουν μια καθώς πρέπει άποψη πάντα στα πλαίσια του πολιτισμού και της ευγένειας δίχως ύβρις και ότι αυτό συνεπάγεται!

Μπορείτε να καταθέσετε την άποψη σας, ερωτήματα που μπορεί να έχετε καθώς και την γνώμη σας για την όλη παραγωγή τις αποχωρίσεις ή οτιδήποτε άλλο αφορά το Survivor 2017!
DeadlyWalkerDate: Παρασκευή, 05.05.2017, 03:08 | Message # 2
Κάνοντας την αρχή λοιπόν να πώ πως μ αρέσουν αρκετά τα αγωνήσματα που είδα μεχρι τώρα ειδικότερα τώρα στις τελευταίες 2-3 εβδομάδες γίνονται όλο και καλύτερα.

Αυτο που δεν μου άρεσε καθόλου ηταν κάποια έπαθλα όπως club που τους έδωσαν κάποιες φορές με ξενέρωσαν απ'την ζωή μου λες και δεν είχε ο χορηγός ή η παραγωγη λεφτά για να φάνε κάτι πιο υγειινό και τους έδωσαν ψωμί του τοστ που ουτε καν ψωμί δεν θεωρείτε.

Το τρελό γέλιο προχθές με τον ¨Χρανιώλα" που έχασε το σορτσάκι του,όλα αυτος θα τα πάθει πια? lol 

Αλλα να φύγει ο Τσανγκ πριν την Ελισάβετ  δεν το περίμενα!!!
LucyyDate: Παρασκευή, 05.05.2017, 15:57 | Message # 3
Δεν χάνω επεισόδιο νομίζω από θέμα παιχτών είναι  καλύτερο από τα άλλα Sourvivor και πολύ έξυπνη κίνηση της εκπομπής να βάλουν κάποιους διάσημους στο παιχνίδι. Από θέμα αγώνων και σε σχέση από άλλες χώρες είναι πιο εύκολα άλλα ίσος είναι ακόμα αρχή..Πολλές φορές μπερδεμένη από πια ομάδα να διαλέξω,  ενώ στην αρχή ήθελα να υποστηρίξω τους Μαχητές άλλαξα γνώμη μόλις  είδα  τους αρνητικούς ψήφους  τις ομάδας κατά  Ντάνου να τον στείλουν στην αντίπαλη ομάδα.
 Νομίζω η αδικία που έγινε στον Ντανο έκανε τους περισσότερους από εμάς στην  αρχή να τον  συμπαθήσουμε και στην συνεχεία με την συμπεριφορά του και την μαχητικότητα του στο παιχνίδι να τον αγαπήσουμε. Πιστεύω πως  παίζει  τον βασικό ρόλο στο παιχνίδι  και σίγουρα θα πάρει την νίκη
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » SURVIVOR 2017 (ΣΥΖΗΤΗΣΗ/SPOILERS/ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ)
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια