Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Τρίτη, 23.05.2017, 08:11
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 10 of 11«12891011»
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » prison break sequel (πως σας φανηκε η συνεχεια της σειρας?)
prison break sequel
safireniaDate: Πέμπτη, 11.05.2017, 09:25 | Message # 136
Group: Vip
Status: Offline
3 επεισόδια έμειναν μόνο..απορώ πως θα μας ξεμπερδέψουν μέσα σε 130 λεπτά...πολύ βιαστικά πάει ρε παιδιά...συγκλονιστικα επεισόδια δεν λέω  αλλά  dry
safireniaDate: Πέμπτη, 11.05.2017, 09:52 | Message # 137
Quote DeadlyWalker ()
Σιγά μην έλειπε ο Elvis απο τέτοιο επεισόδιο!

Και ο σχιστομάτης ο Τζα που ειναι με τον Μαικλ έχει μια τρέλα με τους  Queen  και τον Freddie Mercury μήπως κάπως συνδέονται αυτά?!?!?Γιατί σε αυτό το επεισόδιο (6ο) του λέει ο Τζα ακόμα απορώ γιατί με πήρες μαζί σου,ίσως επειδή ο Τζα έχει το χρήμα...(έδωσε 10 εκατομμύρια για να πάρει τις στάχτες του Freddie )

Message edited by safirenia - Πέμπτη, 11.05.2017, 10:30
kentiaDate: Πέμπτη, 11.05.2017, 17:17 | Message # 138
τωρα αξιωθηκα να δω το 5ο και 6ο επεισοδιο. οσον αφορα τις εξηγησεις που εδωσε ο μαικλ στο 5ο επ για τον εκβιασμο απο τον ποσειδωνα και το λογο που εμεινε μακρια απ ολους δεν με επεισε. ενας ανθρωπος με την νοημοσυνη του μαικλ, που το εχει σκασει ηδη απο 3 φυλακες του κοσμου και μαλιστα υπο τις συνθηκες που γνωριζουμε δεν μπορει να παγιδευτηκε ετσι απλα. ναι ναι θα μου πειτε ειναι τηλεοραση αλλα οκ ολες οι ''πατατες'' δεν καταπινονται αμασητες. εχει αποδειξει οτι το μυαλο του δουλευει εναντι μιας στρατιας ανθρωπων οποτε... αιντε να το προσπερασω αυτο. ο συζυγος της σαρα δεν με πολυεπεισε για την αθωοτητα του. η ξανθια απ τη λεσβο μαζι με τον μουζακις προσπαθω να σκεφτω σε τι ακριβως αντιστοιχουν οσο αφορα την οδυσσεια μιας και ο μονοφφθαλμος ηταν ο πολυφημος που στο τελος παει και το αλλο ματι ...κυκλωπα δε σε χαλασεεεεεεε! εχουμε τη φαιακια που θυμομαστε απ την ιστορια του οδυσσεα πως ηταν ο τελευταιος σταθμος του πριν να φτασει στην ιθακη ... μπορει η ξανθοψειρα λεσβιωτισσα τελικα να ειναι η κιρκη? χμ why not...
φυσικα μετα απ αυτο μενει η συναντηση με τη σαρα οπως ειδαμε στο επομενο επεισοδιο. μονο που η δικη σου πηνελοπη φιλε μαικλ δεν ηταν ακριβως οπως μας τα χει πει ο ομηρος. εχουμε να δουμε τ μπαγκ 2 επεισοδια.πλεον οπως ειπατε εμειναν αλλα 3 ως το φιναλε κι ακομη σουκρε γιοκ... παντως το καλο που τους θελω να μην πεθανει παλι στο φιναλε καποιος οριστικα αυτη τη φορα γιατι θα ειναι για μπατσες
DeadlyWalkerDate: Παρασκευή, 12.05.2017, 02:52 | Message # 139
Group: χρήστες
kentia, έχεις φορτώσει έτσι ? :PPPPPP με το δίκιο σου
Μη μου φορτώνεις έλα ότι και να'ναι θα το φάμε στην μάπα σύντομα lol
Μετά θα ξεκινίσει το game of thrones και θα ξεχαστούμε
kentiaDate: Παρασκευή, 12.05.2017, 16:49 | Message # 140
DeadlyWalker
 δε φορτωσα απλα προετοιμαζομαι για ολα εχοντας στο πισω μερος του μυαλου μου οτι ειναι ικανοι να μας ξενερωσουν στο φιναλε. οσο για το γκειμ....μη μου το θυμιζεις αργει ακομη παρααα πολυυυ!
DeadlyWalkerDate: Παρασκευή, 12.05.2017, 21:19 | Message # 141
χαριτολογώντας το είπα.Όσο για το game έχεις δίκιο κι εγώ δεν το σκεύτομαι αλλα....το σκεύτομαι lol
kentiaDate: Σάββατο, 13.05.2017, 00:33 | Message # 142
DeadlyWalker
ναι ρε συ δλδ ακομη εχουμε 2 μηνες...θα μου πεις εδω περασε ενας χρονος στους δυο μηνες κολλησες? αλλα δεν παει ετσι...κακως το εκαναν αυτο φετος εμ αργησε να ξεκινησει εμ θα χει λιγοτερα επεισοδια.μεχρι να παρουμε χαμπαρι τι γινεται θα τελειωσει... @@@@@@ βλαμμενοι ανθρωποι...τωρα τα πηρα...  angry
DeadlyWalkerDate: Σάββατο, 13.05.2017, 04:01 | Message # 143
δες το Genius (2017) TV Series μεχρι να ξεκινήσει
txc2004Date: Πέμπτη, 18.05.2017, 02:08 | Message # 144
Τώρα βλέπω το 7ο είμαι στην αρχή...
δεν ξέρω τι πραγματικά έγινε...

Μη μου πεις κάνανε γυρίσματα στην Ελλάδα???
Αν είχε μαθευτεί δημοσιευτεί τότε θα είχε γίνει ο χαμός...
Και ποιος δεν θα πήγαινε να τους δει από κοντά!!!

Εντάξει το σενάριο δεν παίζετε! Γενικά όλης της σειράς...

Το είδατε το 7? Θα μείνετε!

Message edited by txc2004 - Πέμπτη, 18.05.2017, 02:59
kentiaDate: Πέμπτη, 18.05.2017, 16:51 | Message # 145
φτασαμε στο 7ο επεισοδιο. ο μαικλ ειναι δηλητηριασμενος απ το ψυκτικο και η σαρα ταξιδευει ως την κρητη οπου σε μια χωρα μπατε σκυλοι αλεστε ερχονται ολοι λαθραια...φυσικα δεν ηρθε ποτε κανεις τους πραγματικα στην ελλαδα δεν εγινε κανενα γυρισμα εδω. το οτι εδειξε ενα πλανο στο δηθεν αεροδρομιο των χανιων και ενα πλανο νυχτερινο της κρητης δεν σημαινει τιποτε. τελος παντων μικρο το κακο. το ξερα...το ξερα πως ο χαρτογιακας-τζεικομπ-νταισεμπλουμ αντρας της σαρας ηταν σαπιλα σκετη. παντα αυτοι που δεν τους πιανει το ματι σου ειναι και οι πιο ζημιαρηδες. το κλισε της υποθεσης πως οι μυστικες υπηρεσιες τους δεν μπορει η μια να μην ανακατευτει στη δουλεια της αλλης και καπου εκει τα χαλανε...τον φαγανε τον κιτρινουλη. 
εμφανιση σουκρε επιτελους χρονια και ζαμανια...η μαρικρουζ και το παιδι τι να απεγιναν?  happy 
ο χειρας ζηλεψε τη θεση του λινκ και τωρα λιγο και τον σουκρε για τη σχεση που εχουν με τον μαικλ. τελικα ποσο εξαρτηση δημιουργει μια τετοια κατασταση? το ειχε πει κιολας στην αρχη της σεζον πως ο μαικλ εχει αυτη την ικανοτητα να κανει τον κοσμο να τον βλεπει σαν ''θεο'' στην ουσια και να τον υπακουνε τυφλα. υποθετω ειναι θεμα ψυχολογικης χειραγωγησης.
το παιδι σε μια στιγμη καποιος το ειχε αρπαξει....να ηταν ο τ-μπαγκ? και μετα δεν αναφερθηκε σ αυτο...τι φαση? 
περιμενα τη στιγμη της συναντησης μαικλ-σαρας πιο δυνατη για να πω την αληθεια αν και δεν ειναι το φορτε του σεναριογραφου οι αισθηματικες σκηνες...τελος παντων ας παει και το παλιαμπελο. 
η σαρα σαν γυναικα επρεπε να το χειριστει πιο διπλωματικα αλλα δεν το καταφερε την πηρε χαμπαρι με το πρωτο. αλλα 2 επεισοδια και τελος...αντε να δουμε τι θα δουμε!!!!!!
txc2004Date: Πέμπτη, 18.05.2017, 17:39 | Message # 146
Α, δεν ήρθαν αλήθεια, μα θα είχε γίνει χαμός!!!

Με τον άντρα της Σάρας κάτι έπρεπε να γίνει για να φύγει από την μέση, γιατί αν ήταν καλός τι θα γινόταν τώρα που ήρθε και ο Μάικλ?
Κάπως έπρεπε να φύγει ο ένας να έρθει ο άλλος...

Τον Σούκρε με τον ζόρι τον είδαμε τον ίδιο οπότε μην ρωτάς για γυναίκα και παιδιά...

Το ότι κάποιος άρπαξε το παιδί ήταν παραπλανητικό για εμάς, για να νομίζουμε ότι είναι απεξω ο τζεικομπ αφού αρπάξανε το παιδί από τον ίδιο, βέβαια μετά από λίγο δείχνει τον πιτσιρικά σαν να μην έχει γίνει τίποτα λες και δεν τον άρπαξε κανείς, αυτό ήταν λίγο άκυρο...

Τι πιο δυνατή συνάντηση Σάρας με Μάικλ αφού τα έχουν δει όλα πια, έχουν πάθει ανοσία, με όλα αυτά που έχουν τραβήξει όλο αυτό το καιρό... Χαχαχα!

Άντε να δούμε δούμε τι άλλο θα δούμε, δύο ακόμη!

Πλάκα είχε με τον Σούκρε μας την έφεραν και πάλι, όπως τότε με το ξενοδοχείο που νόμιζαμε ότι έπρεπε να κοιμηθεί με τον άντρα αλλά εκείνος τον ήθελε για την γυναίκα του...

Έτσι και τώρα τον βλέπω και λέω εμπόριο σαρκός ποιος ο Σουκρε, πάει χάλασε ο κόσμος... και  τελικά κάνει εμπόριο dolls, εμ συγνώμη όχι dolls, inflatable παρακαλώ... Χαχαχα!

Message edited by txc2004 - Πέμπτη, 18.05.2017, 17:40
DeadlyWalkerDate: Πέμπτη, 18.05.2017, 18:49 | Message # 147
Το μήνυμα είναι ΈΝΑ παγκοσμίος!!!Ελάτε Ελλάδα είναι τζάμπα!!!
Κι εγω λέω πως ο ΤΙ ΜΠΑΓΚ τον πήρε και ή τον δασκάλεψε ή του έβαλε κανένα τσιπάκι να μην τον χάσει.
kentiaDate: Πέμπτη, 18.05.2017, 20:09 | Message # 148
Quote txc2004 ()
Με τον άντρα της Σάρας κάτι έπρεπε να γίνει για να φύγει από την μέση, γιατί αν ήταν καλός τι θα γινόταν τώρα που ήρθε και ο Μάικλ?Κάπως έπρεπε να φύγει ο ένας να έρθει ο άλλος...

ετσι θα γινει απλα εφοσον ακολουθει την ιστορια του οδυσσεα αυτη η σεζον ο αντινοος (τζεικομπ) πρεπει να αναμετρηθει με τον μαικλ -οδυσσεα και μετα να ξεπαστρευτει. 
Quote txc2004 ()
Το ότι κάποιος άρπαξε το παιδί ήταν παραπλανητικό για εμάς, για να νομίζουμε ότι είναι απεξω ο τζεικομπ αφού αρπάξανε το παιδί από τον ίδιο, βέβαια μετά από λίγο δείχνει τον πιτσιρικά σαν να μην έχει γίνει τίποτα λες και δεν τον άρπαξε κανείς, αυτό ήταν λίγο άκυρο...

δεν νομιζω οτι ηταν παραπλανητικο ...πιο πολυ πιστευω αυτο που λεει ο DeadlyWalker

Quote DeadlyWalker ()
πως ο ΤΙ ΜΠΑΓΚ τον πήρε και ή τον δασκάλεψε ή του έβαλε κανένα τσιπάκι να μην τον χάσει.

οσο για σουκρε ημουν σιγουρη οτι οταν τον αποκαλεσε ο καπετανιος μεξικανο θα του ανταπαντουσε μετα την μπουνια ΄΄ειμαι πορτορικανος''  tongue
txc2004Date: Πέμπτη, 18.05.2017, 23:33 | Message # 149
kentia,
Α ναι και την μπουνιά... δεν μπορείς να γελάσαμε με τον Σούκρε, εγώ πάντως είχα σκάσει στα γέλια!!!

DeadlyWalker,
Εκεί που είδα τον πύραυλο για να καταρρίψουν το πλοίο..., λέω μη μου πεις θα δούμε τέτοια έκρηξη, έμεινα... Χαχαχα!
Αλλά που... Χαχαχα! Τελικά όντως το μπάτζετ είναι λίγο... ούτε για ψηφιακά εφέ... Χαχαχα!

Message edited by txc2004 - Παρασκευή, 19.05.2017, 00:55
DeadlyWalkerDate: Παρασκευή, 19.05.2017, 15:45 | Message # 150
txc2004, πάει το δαχτυλίδιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι της γιαγιάάάάάάς το φαγανε τα μαύρα ψαριάάάάάάά η μπούρμπουρι το 'φαγέέέέέεέέ 100 χιλιαρικάκια στον πάτοοοοοοοοοο κι εσύ που πας  κυρά μου με 100 χιλιάρικα κόσμιμα στα μαύρα τα νεράάάάάάάά΄αααααααααχχχχχχχχχχχ Σάραααααα
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » prison break sequel (πως σας φανηκε η συνεχεια της σειρας?)
Page 10 of 11«12891011»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια