Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Παρασκευή, 23.06.2017, 06:28
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 141231314»
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » prison break sequel (πως σας φανηκε η συνεχεια της σειρας?)
prison break sequel
kentiaDate: Τετάρτη, 05.04.2017, 18:46 | Message # 1
Group: Vip
Status: Offline
ξεκινησε η σειρα μετα απο καμποσα χρονια και παλι. εχω μερικες αποριες ομως πως ειναι δυνατον 7 χρονια μετα να ανοιγεις ενα ταφο κ να χει μεσα αθικτα πραγματα τι στο καλο? μας κουφαναν με το καλημερα. δευτερον γιατι αυτη η εμμονη με την ελληνικη μυθολογια στη σειρα? γινοταν και στους αλλους κυκλους τη βλεπουμε κι εδω με την ωγυγια,ιθακη, ο κανενας(ουδεις ηθελαν μαλλον να πουν και το εκαναν outis). τα νεα τατουαζ του μαικλ ειναι στα αραβικα λογικα παλι σχεδιαγραμμα φυλακης ειναι και εχει και τον ιανο αν δεν κανω λαθος στη μια ωλενη. μεγαλωσαν τα αδερφακια αλλα μυαλο δεν εβαλαν. ο λινκ μια ζωη μπλεγμενος κι ο μαικλ πως απο καλο παιδι εχει καταληξει να γυρναει τις φυλακες του πλανητη...ενας θεος το ξερει...
kentiaDate: Πέμπτη, 13.04.2017, 16:53 | Message # 2
στο δευτερο επεισοδιο ο αντρας της σαρα ειπε αν καταλαβα καλα οτι ο μαικλ στην ουσια χειραγωγει τους ανθρωπους????? δλδ δεν εχει κανενα πραγματικο συναισθημα αλλα κερδιζει την εμπιστοσυνη και την αγαπη των αλλων με απωτερους σκοπους παντα? επισης μολις βγηκε ο τζιχαντιστης απ την απομονωση περιμενα αλλη φαση αλλα για δες...καρντασια εγιναν! αρα εφαρμοζει κ σ αυτον το ιδιο ψυχολογικο παιχνιδι...
txc2004Date: Παρασκευή, 14.04.2017, 00:32 | Message # 3
Status: Online
Ωραία η συζητησούλα εδώ, αλλά και ήθελα να το δω όλο μονομιας...

Αλλά αφού δεν απαντάει κανείς άλλος, πάμε και βλέπουμε...

Από που να αρχίσω???

5.1

ξεκινησε η σειρα μετα απο καμποσα χρονια και παλι. εχω μερικες αποριες ομως πως ειναι δυνατον 7 χρονια μετα να ανοιγεις ενα ταφο κ να χει μεσα αθικτα πραγματα τι στο καλο? μας κουφαναν με το καλημερα.

Αυτό στέκει, δεν υπήρχε πραγματικά πτώμα ώστε να αρχίσει η αποσύνθεση, τα ζουμιά και τα σκουληκάκια και όλα αυτά που κάνουν την ανακύκλωση... συν ότι αξιόλογο και αγαπητό άτομο ήταν ο Μάικλ είχε ένα καλό στιβαρό λουστραρισμένο φέρετρο, επομένως αυτό λειτούργησε σαν μια ντουλάπα και μάλιστα αεροστεγή ούτε καν η βροχή θα μπορούσε να περάσει... το άκυρο ήταν η κατσαρίδα σε αυτή την σκηνή... χαχαχα

αν και έχει καλά σκηνικά, έχει άκυρη σκηνοθεσία σε πολλά σημεία, το σίδερο της πετσετοκρεμάστρας είναι κουμπωτό σε καμία περίπτωση δεν θα κοβότανε έτσι και να γίνει τόσο αιχμηρό, ίσα ίσα αυτός που το έφτιαξε για την σκηνή, πρέπει να προσπάθησε πάρα πολύ με δυο τουλάχιστον εργαλεία για να το καταφέρει... χαχαχα

επίσης οι μπουνιές πυροβολισμοί, στο 2 στο ιατρείο που πήγε δήθεν για το κεφάλι του και τον μαστίγωσε ο αστυνόμος... ούτε που τον ακούμπησε... παρά είναι ψεύτικα αυτά τα σημεία...

δευτερον γιατι αυτη η εμμονη με την ελληνικη μυθολογια στη σειρα? γινοταν και στους αλλους κυκλους τη βλεπουμε κι εδω με την ωγυγια,ιθακη,

Διαβασμένο έξυπνο παιδί ο Μαικ... + Μία από τις Δυσκολότερες γλώσσες οι Ελληνική, τι το καλύτερο να κάνεις γρίφους πάνω εκεί! Και σαν πρωταγωνιστής που είναι θα ακολουθείτε αυτό το σύστημα σε κάθε σεζόν...

επιπλέον είναι μεταφορικά από τον όμηρο, υπόψιν δεν τα ξέρω κι εγώ τα ψάχνω, οπότε από εδώ το κομμάτι αυτό το εξηγεί πολύ καλά: ο Οδυσσέας φεύγοντας από την Ωγυγία για την Ιθάκη

Ξέρουμε πια είναι η Ωγυγία... και πια είναι η Ιθάκη...

ο κανενας(ουδεις ηθελαν μαλλον να πουν και το εκαναν outis).
Επίσης στην παραπάνω σελίδα Η Ceuta που προφέρεται Θέουτα, έτσι πως στα αγγλικά να μεταφέρεις το ουδείς, συν ότι πρέπει να μοιάζει και με επώνυμο όσο είναι δυνατόν για την δική τους κουλτούρα.
Αλλά ναι όπως λέει και εδώ ουδείς σημαίνει, και μπορεί να έχει και κάτι άλλο κρυμένο, βασικά έπρεπε ο αδερφός του όταν πρώτο έφτασε στην φυλακή να τον αναζητούσε με αυτό το όνομα, αλλά δεν του έκοψε... ευτυχώς που είχαν και την φωτό μαζί τους...

τα νεα τατουαζ του μαικλ ειναι στα αραβικα λογικα παλι σχεδιαγραμμα φυλακης ειναι και εχει και τον ιανο αν δεν κανω λαθος στη μια ωλενη.

Δεν ξέρω αν τον είχε, αλλά αν ναι: σύμφωνα με εδώ το κομμάτι το επεξηγεί πολύ ωραία: Ο Ιανός απεικονιζόταν συχνά με δύο πρόσωπα δηλαδή διπρόσωπος που ώθησε ορισμένους ερευνητές να το αποδώσουν σε ζεύγη αντιθέτων, βέβαια έχει ενδιαφέρον όλο το άρθρο γιατί πρέπει να σημαίνει και άλλα πράγματα για τον Μαικλ...

μεγαλωσαν τα αδερφακια αλλα μυαλο δεν εβαλαν. ο λινκ μια ζωη μπλεγμενος κι ο μαικλ πως απο καλο παιδι εχει καταληξει να γυρναει τις φυλακες του πλανητη...ενας θεος το ξερει...

Καλά ο Λινκ οκ εντάξει δεν βλέπουμε κάτι καινούργιο...
Αλλά εσύ ρε Μαικλ που είσαι και καλό παιδί, η μαμά σου δεν σου έχει πει ότι δεν πρέπει να πάιζεις με τις φυλακές (σπίρτα που λέμε) θα χτυπήσει κανένας, εσύ παιδάκι μου στο τέλος θα ξεπεράσεις και τον Ray Breslin στο Escape Plan (2013), διαγωνισμό κάνετε??? Χαχαχα!

Message edited by txc2004 - Παρασκευή, 14.04.2017, 00:40
txc2004Date: Παρασκευή, 14.04.2017, 00:53 | Message # 4
5.2

στο δευτερο επεισοδιο ο αντρας της σαρα ειπε αν καταλαβα καλα οτι ο μαικλ
στην ουσια χειραγωγει τους ανθρωπους????? δλδ δεν εχει κανενα πραγματικο
συναισθημα αλλα κερδιζει την εμπιστοσυνη και την αγαπη των αλλων με
απωτερους σκοπους παντα?

Το κάνει αυτό την χειραγώγηση, το είδαμε και στην προηγούμενη σεζόν, αλλά τα άτομα που πραγματικά ενδιαφέρετε τα προσέχει, γι αυτό και κάνει ότι δεν τους γνωρίζει αλλά του βοηθά με κωδικοποιημένα μηνύματα για να τους προστατέψει...

επισης μολις βγηκε ο τζιχαντιστης απ την απομονωση περιμενα αλλη φαση αλλα για δες...καρντασια εγιναν! αρα εφαρμοζει κ σ αυτον το ιδιο ψυχολογικο παιχνιδι...

αυτό τώρα επεξηγεί όλα τα παραπάνω: τον Ιανό την διπροσωπία, το γιατί κατέληξε τρομοκράτης κτλ κτλ. Ήθελε να πλησιάσει τον τζιχαντιστη που λες...

Αυτό που δεν ξέρουμε είναι αν πήγε ηθελημένα ή όχι, το βίντεο έχει ένα "σκοτεινό" σημείο,
δείχνει τον Μαικ πριν και μετά, αλλά δείχνει ένα χέρι μόνο να τον πυροβολεί, μπορεί να είναι στημένο και από τον ίδιο, να ζει δηλαδή ο άνθρωπος... όπως και να έχει σκοπός ήταν να μπει στην οργάνωση των τρομοκρατών και αυτό το κατάφερε... αν ήταν στημένο το σκηνικό, ίσως είναι και η κυβέρνηση ή κάποια υπηρεσία από πίσω και να δουλεύει γι αυτούς...

Αυτό που δεν ξέρουμε ακόμη είναι αν πως κατέληξε εκεί μετά την έκρηξη, πιθανόν κάποιος τον μάζεψε αν τραυματίστηκε πραγματικά, τον περιέθαλψε τον έκανε καλά από ότι είχε, και ίσως για αντάλλαγμα και να αφήσουν και την οικογένεια ήσυχη του ζήτησαν να κάνει μερικές δουλειές γι αυτούς...

Μου φαίνετε φτάνουν αυτά, μην πούμε όλη την σειρά, πριν αυτή παιχτεί...Χαχαχα!

Message edited by txc2004 - Παρασκευή, 14.04.2017, 00:55
kentiaDate: Παρασκευή, 14.04.2017, 01:38 | Message # 5
νομιζω το θεμα αποσυνθεση μετα απο χρονια δεν αφηνει περιθωρια ουτε σε ρουχα ανεξαρτητα δλδ απ το αν υπηρχε πτωμα η οχι. γι αυτο και παραξενευτηκα που ηταν αθικτα. ενω ειχε μεσα κατσαριδονι...ιχιχιχιιχ! για το ελληνικο στοιχειο που οπως ειπα το ειδαμε σε ολες τις σεζον εγω δεν καταλαβαινω πραγματικα την εμμονη των σεναριογραφων...αν δλδ ειναι τυχαιες η αναφορες, αν οι ιδιοι εχουν ελληνικες ριζες και ειναι κολλημενοι μ αυτα....η αν υπαρχουν σημειολογικες πληροφοριες με τις γνωστες θεωριες συνομωσιας...το σημειο που λες για το βιντεο με το φονο που φαινεται να διεπραξε μιας και ειδαμε τι εγινε και με τον λινκολν στην πρωτη σεζον δε με παραξενεψε καθολου το θεωρησα δεδομενο οτι καπως κατασκευαστηκε ειτε απο καποιους ειτε απ τον ιδιο τ μαικλ.
txc2004Date: Παρασκευή, 14.04.2017, 04:49 | Message # 6
νομιζω το θεμα αποσυνθεση μετα απο χρονια δεν αφηνει περιθωρια ουτε σε ρουχα
ανεξαρτητα δλδ απ το αν υπηρχε πτωμα η οχι. γι αυτο και παραξενευτηκα
που ηταν αθικτα. ενω ειχε μεσα κατσαριδονι...ιχιχιχιιχ!

Δες το αλλιώς, οι γιαγιάδες μας πόσα χρόνια έχουν τα "πολύτιμα" χαλιά πού κάθε χρόνο πάνω κάτω πάνω κάτω, παθαίνουν κάτι? Πόσο μάλλον να καθόντουσαν στο πατάρι, αν ήταν και καλό κουστούμι... θα άντεχε και περισσότερο από τα χαλιά... μην της το πεις αυτό! χαχαχα!

πάντως το κατσαριδόνι λαγώνι για να σκάβει τρύπες, γιατί δεν έχω δει κατσαρίδες να σκάβουν! χαχαχα Α ξέχασα το άλλο άκυρο... το άνοιγμα του τάφου, ήταν τόσο τέλεια τετράγωνο! δε νομίζω κάποιος που θα έσκαβε από αγωνία να έκανε τόσο τέλειο άνοιγμα... εκτός και αν είχε εμπειρία χαχαχα

Λοιπόν οκ με τα άκυρα, μην την θάψουμε την σειρά, ωραία είναι! Χαχαχα!

για το ελληνικο στοιχειο που οπως ειπα το ειδαμε σε ολες τις σεζον εγω δεν καταλαβαινω
πραγματικα την εμμονη των σεναριογραφων...αν δλδ ειναι τυχαιες η αναφορες, αν οι ιδιοι εχουν ελληνικες ριζες και ειναι κολλημενοι μ αυτα....η αν υπαρχουν σημειολογικες πληροφοριες με τις γνωστες θεωριες συνομωσιας...

Α, εσύ το πας αρχή αρχή..., δεν ξέρω πήγα να το κοιτάξω αλλά είναι πολλοί, πάντως δείχνουν να γνωρίζουν λεπτομερώς την ιστορία, ή το έψαξαν καλά...

το σημειο που λες για το βιντεο με το φονο που φαινεται να διεπραξε μιας και ειδαμε τι εγινε και με τον λινκολν στην πρωτη σεζον δε με παραξενεψε καθολου το θεωρησα δεδομενο οτι καπως κατασκευαστηκε ειτε απο καποιους ειτε απ τον ιδιο τ μαικλ.

Θα το μάθουμε στην πορεία...

Message edited by txc2004 - Παρασκευή, 14.04.2017, 04:52
safireniaDate: Τετάρτη, 19.04.2017, 15:12 | Message # 7
Quote txc2004 ()
Αυτό που δεν ξέρουμε ακόμη είναι αν πως κατέληξε εκεί μετά την έκρηξη, πιθανόν κάποιος τον μάζεψε αν τραυματίστηκε πραγματικά, τον περιέθαλψε τον έκανε καλά από ότι είχε, και ίσως για αντάλλαγμα και να αφήσουν και την οικογένεια ήσυχη του ζήτησαν να κάνει μερικές δουλειές γι αυτούς...
καλησπερα ωραιο θεματακι ανοιξατε,αγαπημενη σειρα απο τα πρωτο κιολας επεισόδιο της πρώτης σεζον....οταν οργανωνε την αποδραση της Σαρας ο Μαικλ ηξερε οτι δεν θα ειναι ευκολο,νομιζω οτι ο Μαχον σε καποια φαση του λεει" υπαρχει αλλος τροπος "και προφανώς ο Μαικλ πριν την αποδραση ειχε συμφωνήσει να εξαφανιστει να κανει καποιες δουλειες για την ΣΙΑ και σε αντάλλαγμα εβγαλε απο την φυλακη την Σαρα,δεν σας κανει εντύπωση που η σαρα ειναι δραπέτης ωστόσο δεν γίνετε καμιά αναφορά σε αυτό?Ζει μια φυσιολογική ζωη,παντρευεται γενναει το παιδι του μαικλ και ολα μια χαρα...
safireniaDate: Τετάρτη, 19.04.2017, 15:31 | Message # 8
Quote kentia5880ιχιχιχιιχ! για το ελληνικο στοιχειο που οπως ειπα το ειδαμε σε ολες τις σεζον εγω δεν καταλαβαινω πραγματικα την εμμονη των σεναριογραφων...αν δλδ ειναι τυχαιες η αναφορες, αν οι ιδιοι εχουν ελληνικες ριζες και ειναι κολλημενοι μ αυτα....η αν υπαρχουν σημειολογικες πληροφοριες με τις γνωστες θεωριες συνομωσιας...το σημειο που λες για το βιντεο με το φονο που φαινεται να διεπραξε μιας και ειδαμε τι εγινε και με τον λινκολν στην πρωτη σεζον δε με παραξενεψε καθολου το θεωρησα δεδομενο οτι καπως κατασκευαστηκε ειτε απο καποιους ειτε απ τον ιδιο τ μαικλ.

δεν ειναι λίγες οι φορές (και όχι αδικα να πούμε)που σε αμερικάνικο κινηματογραφο συναντάμε ελληνική ιστορία,το Χόλιγουντ, λατρεύει τις περιπετειώδεις ιστορίες ανδρείας, επικής δόξας και ηρωικών κατορθωμάτων..πολλοί πετυχημένες παραγωγές έχουν γίνει βασιζόμενες στην  ελληνική μυθολογία η και ελληνική ιστορία...την παλαιότερη γτ απο την νεότερη δεν νομίζω να εμπνευστεί και κανείς...χεχε

Message edited by safirenia - Τετάρτη, 19.04.2017, 15:34
txc2004Date: Πέμπτη, 20.04.2017, 15:52 | Message # 9
5.3

Τσιχλάκιας Καραμελάκιας = Χαχαχα!

Ο Λινκ που χρωστάει παντού, έχει μια τσάντα που βγάζει χρήματα για την πλάκα, θέλω κι εγώ μία!

Η Σίμπα στην CIA έπρεπε να ήταν, με την μια αποκωδικοποιεί τους γρίφους!

Μπήκε και ο Ποσειδώνας στο παιχνίδι, νομίζω και κάποιο άλλο όνομα, θα αναβιώσουμε όλη την ελληνική μυθολογία μου φαίνεται τελικά!

Από το προηγούμενο κιόλας επεισόδιο: Λίνκολ + Σίμπα = ένας έρωτας γεννιέται !

Ξεκαθαρίστηκαν πολλά πράγματα σε αυτό το επεισόδιο, το μόνο που μένει είναι να δούμε ποιος είναι πίσω από την κάθε μεριά. Ποιος είναι δηλαδή πίσω από τους κακούς που κυνηγούν την Σάρα και πλήρωσαν την εγχείρηση του Tbag γιατί δε νομίζω ότι ο Μάικλ το έκανε αυτό, και ποιος είναι πίσω από τον Μάικλ, αν είναι κάποιος...

Έχει ωραία μουσικούλα πάντως και το ανατολίτικο remix του κλασικού theme ωραίο!

Message edited by txc2004 - Πέμπτη, 20.04.2017, 16:00
kentiaDate: Πέμπτη, 20.04.2017, 18:28 | Message # 10
ο μαικλ ειχε ξεφορτωθει τα τατουαζ της πρωτης σεζον δε θυμαμαι ποτε ακριβως αλλα ειχε κανει αυτο το ολοσωμο λειζερ... οπως ψηνεις με το καμινετο την κρεμ μπρουλε... devil τωρα ξανα μανα αιντε αυτο το πραγμα με τα αραβικα σημαδια-γραμματα. ανατριχιαζω αλλα τεσπα. στατιστικα παντα η πρωτη προσπαθεια αποδρασης σε ολες τις σεζον αποτυγχανει θα πρεπει να το ξερει και ο ιδιος ο μαικλ.... biggrin  απ οσα καταλαβα τοσα χρονια δουλευε για την σκοτεινη πλευρα της αμερικανικης κυβερνησης ποτε στην αιγυπτο ποτε στην λατινικη αμερικη κτλ. κι ολα αυτα λεει τα κανε για να προστατευσει τη σαρα...να δω πως θα το δικαιολογησουν αυτο τη στιγμη που δεν απαρνηθηκε μονο μια γυναικα αλλα και το ιδιο του το παιδι. αμερικανοι παιδι μου ντιπ αναισθητοι τι περιμενεις... spiteful δικιο ειχατε στο οτι ο λινκολν πεταει τα δολαρια σαν μαρουλοφυλλα τη στιγμη που τον κυνηγουσαν για χρεη (wtf???). αυτος ο κελερμαν σαν τη γατα οτι και να γινει παντα επιβιωνει και συνεχιζει να βοηθαει σε οτι βρωμοδουλεια ετοιμαζουν υπογειως σα χωρα. ποιος να ειναι αραγε ο ποσειδωνας...δεν εχουν αλλον απ το σοι. να δουμε ποιον  θα  εμφανισουν γιατι και τον πατερα τους τον ξεπαστρεψαν και τη μανα ...ωρα ειναι να εμφανισουν κανεναν αδερφο ακομη! παντως 1 εκατ δολαρια να δωσει καποιος για να βαλει τεχνητο μελος τελευταιας τεχνολογιας καποιος σαν τον τ μπαγκ...δεν το κανεις... α ρε αμπρουτζι το μονο σωστο πραγμα που εκανες σ ολο το σιριαλ. και τουτος ο τρομοκρατης ο ραμαλ???? η κυβερνηση της αμερικης τον θελει εξω γι αυτο εστειλαν εκει τον μαικλ για να ανατρεψουν την κυβερνηση...πολυ σωστη τακτικη...θες να διαλυσεις μια χωρα βαζεις αλλον να το κανει κ συ μετα το παιζεις ηρωας....καλη ωρα συρια... με συγχισαν παλι τα κοπροσκυλα με την προπαγανδα τους!!!!  angry
txc2004Date: Πέμπτη, 20.04.2017, 21:14 | Message # 11
Quote kentia ()
κι ολα αυτα λεει τα κανε για να προστατευσει τη σαρα...να δω πως θα το δικαιολογησουν αυτο τη στιγμη που δεν απαρνηθηκε μονο μια γυναικα αλλα και το ιδιο του το παιδι.

Προφανώς με εξαναγκασμό για να τους αφήσουν ήσυχους...

Quote kentia ()
να δουμε ποιον θα εμφανισουν γιατι και τον πατερα τους τον ξεπαστρεψαν και τη μανα ...ωρα ειναι να εμφανισουν κανεναν αδερφο ακομη!

Όχι άλλους μανάδες πατεράδες αδερφούς generals, θέλω να πιστευω ότι δεν αναστήθηκε κάποιος από αυτούς... Την Γκρετσελ θεωρώ πιο πιθανό αλλά και αυτή δεν δουλεύει μόνη πόσο μάλλον να έχει και να σπαταλάει εκατομμύρια για τον tbag...

Quote kentia ()
α ρε αμπρουτζι το μονο σωστο πραγμα που εκανες σ ολο το σιριαλ

Μισό το έκανε... το κεφάλι έπρεπε... χαχαχα

Quote kentia ()
πολυ σωστη τακτικη

Από τις κλασικές τακτικές είναι αυτές...

---

Τον Άλεξ δεν βλέπω και μου άρεσε σαν χαρακτήρας...

Message edited by txc2004 - Πέμπτη, 20.04.2017, 21:17
kentiaDate: Πέμπτη, 20.04.2017, 23:48 | Message # 12
Quote txc2004 ()
Τον Άλεξ δεν βλέπω και μου άρεσε σαν χαρακτήρας...

η αληθεια και γω τον μαχοουν περιμενω να εμφανιστει για να δουμε...
safireniaDate: Παρασκευή, 21.04.2017, 13:33 | Message # 13
Quote kentia ()
παντως 1 εκατ δολαρια να δωσει καποιος για να βαλει τεχνητο μελος τελευταιας τεχνολογιας καποιος σαν τον τ μπαγκ...δεν το κανεις... α ρε
Έχω την αίσθηση οτι κάτι θα παιχτεί με αυτο το ρομποτικό χερι του Τ-Bag,παλοχαρακτηρας, εντελως ψυχακιας αλλα ηθοποιαρα ο συγκεκριμενος,τωρα που βρεθηκαν τα λεφτα ποτε δεν μαθαμε τι εγιναν τα κλοπιμαία  απο την πρωτη σεζον που επεσαν μεσα στην λίμνη,έμειναν εκει..κάποιος τα εβγαλε..?η τελευταία σκηνή του 3ου επεισοδιου συγκλονιστικη!!!!
kentiaDate: Σάββατο, 22.04.2017, 02:14 | Message # 14
Quote safirenia ()
ωρα που βρεθηκαν τα λεφτα ποτε δεν μαθαμε τι εγιναν τα κλοπιμαία  απο την πρωτη σεζον που επεσαν μεσα στην λίμνη,έμειναν εκει..κάποιος τα εβγαλε.

τωρα που το λες αυτα τα λεφτα πολλα χερια αλλαξαν πολλα παρε δωσε... ουτε θυμαμαι τι απεγιναν... τι να κανουν ομως και ποσο καιρο ο ηθοποιος θα πρεπε να χει ξυλινο χερι κ να μην τ κουναει? βρηκαν μια λυση. οπως κ τοτε που ξεφορτωθηκαν τ τατουαζ απ τ πρωτη σεζον...την ιλαρα κοντευε να βγαλει ο ηθοποιος ντυμενος σαν κρεμμυδι για να μη χρειαζεται να τα φτιαχνουν καθε φορα
safireniaDate: Σάββατο, 22.04.2017, 16:51 | Message # 15
Quote kentia ()
ωρα που το λες αυτα τα λεφτα πολλα χερια αλλαξαν πολλα παρε δωσε... ουτε θυμαμαι τι απεγιναν... τι να κανουν ομως και ποσο καιρο ο ηθοποιος θα πρεπε να χει ξυλινο χερι κ να μην τ κουναει? βρηκαν μια λυση. οπως κ τοτε που ξεφορτωθηκαν τ τατουαζ απ τ πρωτη σεζον...την ιλαρα κοντευε να βγαλει ο ηθοποιος ντυμενος σαν κρεμμυδι για να μη χρειαζεται να τα φτιαχνουν καθε φορα
Καλησπερουδια ναι τα πρωτα τατουαζ στον τριτο κυκλο τα ξεφορτώθηκαν με λειζερ,μπαμ μπαμ και δεν πόνεσε καθολου αμεσως μετα επιασε δουλεια εκει με τους αλλους να εξοντώσουν την εταιρία..χαχαχ σαν να μην συμβαινει τιποτα!Παντως στο δευτερο επεισοδιο της 5ης σεζον εκει που δειχνει ο κελερμαν το βιντεο στην Σαρα που ο Μαικλ δολοφονει εναν της SIA ,εχει τα τατουαζ αυτα τα παράξενα με τα ματια στις παλαμες,φαινονται καθαρα,τωρα αυτα η καταλαθος φαινονται στην σκηνη(αυτο το βαλε βγαλε τα τατουαζ κομματακι δυσκολο τους ηταν)ή οντως μας δειχνουν οτι ο Μαικλ ειχε σχεδιασει απο πριν την αποδραση του απο την Οgygia...πιθανότερο το δευτερο,γτ στο τριτο επεισοδιο ξεκαθαριζει λιγο το τοπιο τι εκανε ο Μαικλ τα 7 χρονια αυτα που ολοι τον ειχαν για πεθαμενο,και τι εκανε?δραπετευε απο τις φυλακες σε ολο τον κοσμο..αχαχαχα,μενει μονο να μαθουμε ποιος ειναι ο Ποσειδωνας...που απο οτι ειπαν ο Μαικλ και ο "Χειρας" σε ολες τις αλλες αποδρασεις τους βοηθουσε σε αυτην ομως τους πουλησε...ποιος περιμενει μεχρι την Πεμπτη τωρα...
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » prison break sequel (πως σας φανηκε η συνεχεια της σειρας?)
Page 1 of 141231314»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια