Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Τρίτη, 21.11.2017, 23:03
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 3 of 3«123
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » Ποιοι να πεθάνουν στη νέα σεζόν του Game of Thrones;
Ποιοι να πεθάνουν στη νέα σεζόν του Game of Thrones;
kentiaDate: Δευτέρα, 24.04.2017, 22:06 | Message # 31
Group: Vip
Status: Offline
deadlywalker7
εννοεις μαλλον το θεμα με την catelyn stark ως lady stoneheart. ναι αυτο ξεκαθαριστηκε οτι δεν θα το βαλουν στη σειρα.ηδη περασαμε κιολας απ αυτο το σημειο. θα ηθελα να το εδειχνε αλλα τωρα παει... οσο για το αλλο με το μαγο που ανεφερες αυτο ηταν κατι που μας εδειχνε την πιθανοτητα νεκραναστασης μεσω της μαγειας στον ντρογκο ομως δεν επιασε. οποτε καπουτ παει...φινιτο... η απορια μου αφορα την περιπτωση διασαλευσης των φυσικων φαινομενων με τετοιο τροπο ωστε να δουμε να συμβαινει κατι αντιστροφο πχ ανατολη  ηλιου απο την δυση και αρα εμφανιση των νεκρων...γιατι ισως αυτο να φερει πισω κ αλλους dead people.απλα εικαζω ....
safirenia, στη συστηνω αλλα ...προετοιμασου για ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ! η σειρα δεν εχει αμιγως καλους και κακους χαρακτηρες και μερικες φορες μπορει να μεινεις καγκελο με τις εξελιξεις. ωστοσο εχει ολα αυτα τα στοιχεια που διατηρουν ενα παραμυθι ....
txc2004Date: Δευτέρα, 24.04.2017, 23:30 | Message # 32
safirenia, Ούτε εγώ το έχω δει,
αλλά αν θες να το δεις δε σε βλέπω να προλαβαίνεις...
Κάνε γρήγορα και όποιον προλάβεις πρόλαβες! lol

Message edited by txc2004 - Δευτέρα, 24.04.2017, 23:30
ΕιρήνηDate: Τρίτη, 25.04.2017, 00:33 | Message # 33
Αυτο βλεπω και εγω οτι δεν θα προλαβω πολλους εν ζωη...θα το ξεκινησω λοιπον και θα επιστρεψω να δωσω και εγω κανα δυο για θανατικο tongue

Περα απο το χιουμορ εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτην την σειρα
kentiaDate: Τρίτη, 25.04.2017, 00:40 | Message # 34
safirenia,
κοιτα για να πω την αληθεια αν στον τελευταιο κυκλο δεν αντιστρεφοταν το κλιμα θα το παρατουσα γιατι οσο η σειρα βασιζοταν στα βιβλια πολλα τραβηξαμε...και μεις και οι χαρακτηρες...τωρα απλουστευτηκε καπως η κατασταση και ειδαμε ασπρη μερα...θα μου πεις περασαν και 5 χρονια καιρος ηταν...ημουνα νια και γερασα... καθε χρονο να περιμενεις 10 μηνες μεχρι τ επομενη σεζον και φετος θα περασει πανω απο  χρονος...ειμαστε ηρωεςςςςςςςςςς εμεις που το βλεπουμε...οχι αυτοι που παιζουν!!!  lol
txc2004Date: Τρίτη, 25.04.2017, 00:44 | Message # 35
safirenia,

Quote safirenia ()
Περα απο το χιουμορ εχω ακουσει πολυ καλα λογια για αυτην την σειρα

Χαχαχα!

Άσε μην τα ξανα πάρουμε από την αρχή, την κάναμε ήδη αυτή την συζήτηση με τον naoum σε προηγούμενο επεισόδιο...

Message edited by txc2004 - Τρίτη, 25.04.2017, 00:45
ΕιρήνηDate: Τρίτη, 25.04.2017, 00:47 | Message # 36
Kentia σε καταλαβαινω,αυριο θα δω το πρωτο επεισοδιο ελπιζω να με κερδισει smile καληνυχτες και ευχαριστω πολυ

Txc ωχ τι ειπα?!με παραπεμπεις κατι να δω αλλα ειμαι απο κινητο θα το τσεκαρω αυριο και θα επανελθω...περα απο αυτο ομως αν δεν δω μονη μου να εχω αποψη δεν μπορω να σου απαντησω wink

Message edited by safirenia - Τρίτη, 25.04.2017, 00:51
kentiaDate: Παρασκευή, 07.07.2017, 19:58 | Message # 37
http://www.foxbet.gr/111753....thrones

ξεκινησαν τα στοιχηματα για το ποιοι θα πεθανουν στην 7η σεζον, με ποια σειρα και με ποιον τροπο...μαλιστα  μπαινει στοιχημα και για το ποια θρησκεια θα επικρατησει στην 8η και τελικη σεζον...αυτο δεν το χα σκεφτει...δλδ οποιος στρογγυλοκατσει στον σιδηρουν θρονο θα επιβαλλει και τη θρησκεια του...μηνυμα που περναει μεν απ τη σειρα αλλα σχεδον κανεις μας δεν του εδωσε σημασια...χμμμμ  king
sensual_alickDate: Σάββατο, 08.07.2017, 21:09 | Message # 38
Group: χρήστες
Cersei Lannister, δαγκωτο
kentiaDate: Σάββατο, 08.07.2017, 22:48 | Message # 39
πετερ μπειλις, γκρεγκορ κλιγκειν,ελλαρια σαντ και ολοι οι γκρειτζοι....
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » Ποιοι να πεθάνουν στη νέα σεζόν του Game of Thrones;
Page 3 of 3«123
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια