Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Σάββατο, 10.12.2016, 03:10
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 10 of 12«1289101112»
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » «Game of Thrones»: όσα μαθαίνουμε για την εξέλιξη & σχόλια (Νews/Spoilers/Trailers/Photos)
«Game of Thrones»: όσα μαθαίνουμε για την εξέλιξη & σχόλια
tarantulaDate: Τρίτη, 28.06.2016, 00:08 | Message # 136
Group: Vip
Status: Offline
Έλα, πες την αλήθεια τώρα... Έψαχνες καιρό την ευκαιρία να μου κάνεις επίθεση... Μου τη φύλαγες... Παραδέξου το...

Είμαι δίκαιος! Μόλις έκανε 1-2 καλά έγραψα κάτι θετικό! Ο καθένας κρίνεται από τις πράξεις του, πάντως... Αν ξαναρχίσει να κάνει βλακείες, θα ξαναρχίσω να γράφω άσχημα για αυτήν...

naoum
Απλά παρατηρώ...

Επαναλαμβάνεις το "λάθος" να κατηγορείς προκαταβολικά... θα πρέπει να το κοιτάξεις αυτό... δεν θα σου βγει σε καλό... biggrin

Θα σε συμβούλευα ν' αφήνεις λίγο τον χρόνο να κυλήσει... μην βιάζεσαι να βγάλεις συμπεράσματα... θα δεις πως η εικόνα είναι πολύπλευρη... wink
naoumDate: Τρίτη, 28.06.2016, 00:13 | Message # 137
Μιλάς με γρίφους αράχνη...
tarantulaDate: Τρίτη, 28.06.2016, 00:16 | Message # 138
naoum
Είμαι σίγουρη πως τους έχεις εμπεδώσει...  biggrin
ftoxompinesDate: Τρίτη, 28.06.2016, 01:01 | Message # 139
Group: χρήστες
αντε σιγα σιγα να ενωθουν οι λυκοι με τους δρακους για να αρχισει να εχει λιγο ενδιαφερον η σειρα....Μαρτιν εισαι πολυ μλκς τελικα,θα ψοφησεις και βιβλιο δεν θα βγαλεις....
alex@Date: Τρίτη, 28.06.2016, 08:27 | Message # 140
Quote kentia ()
ειπαν πολλοι οτι το τελευταιο επεισοδιο ηταν πολυ καλυτερο απ το 9ο της σεζον.σορρυ αλλα διαφωνω. ηταν καλο αλλα οχι τοσο καλο.

kentia θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου! Το προηγούμενο είχε περισσότερη ένταση. Και για μένα ήταν πολύ καλύτερο. Ωστόσο σε αυτό προχώρησε επιτέλους λίγο η ιστορία. Μας φάγανε την ψυχή να περιμένουμε τόσο καιρό να γίνει κάτι. Επιτέλους λοιπόν!!
Το παρτάκι μου ξεκινάει σιγά σιγά... Πήρα μεγάλη χαρά για τον αγαπημένο Τζόνυ!!! Αν και λίγο με φοβίζει η εκδίωξη της κόκκινης γυναίκας. Πολύ φοβάμαι οτι θα το πληρώσει ο Σνόοου με κάποιο τρόπο.
Επίσης πήρα μεγάλη χαρά για τον Τύριον! Περίμενα βέβαια οτι θα γινόταν δεξί χέρι του Σνόου στο τέλος, αλλά και της Νταινέρυς προς το παρόν καλά είναι. Θέλω να δω τα μούτρα της ρουφιάνας της Σέρσει όταν θα δει τον αδερφό της με την Καλίσι. Και τώρα που είπα Σέρσει, πόσο σκατόψυχη ρε φίλε... Το μίσος της σκότωσε όλα τα παιδιά της. Και ενώ για το κωλόπαιδο τον Τζόφρυ παραλίγο να σκοτώσει τον Τύριον, για το μικρό ούτε δάκρυ... Αλλά θα ρθει κι αυτής η ώρα!
Το μόνο που με στεναχώρησε ήταν που πέθανε η Μάρτζορυ! Την πήγαινα πολύ, γιατί πίστευα οτι ήταν η μόνη που μπορούσε να βάλει στη θέση της την κατινάρα τη Σέρσει. Αν και για το θάνατό της διατηρώ μία επιφύλαξη... GoT βλέπουμε άλλωστε! Ποτέ δεν ξέρεις...
Και τώρα;;;; Ποιός περιμένει ένα χρόνο για τον επόμενο κύκλο;

Added (28.06.2016, 09:25)
---------------------------------------------

Quote ftoxompines ()
Μαρτιν εισαι πολυ μλκς τελικα,θα ψοφησεις και βιβλιο δεν θα βγαλεις....

Κλαίω όμως!!! Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ. Θα γεράσουμε κι ακόμα τέλος θα περιμένουμε να δούμε!

Added (28.06.2016, 09:27)

Quote kentia ()
ο μονος που χαλαστηκε με την εξελιξη στο γουιντερφελ ειναι ο μπειλις και στανταρ το οτι εμεινε ζωντανος θα δημιουργησει προβληματα παρακατω. ο τυπος μιλαμε εχει το απολυτο θρασος για να εχει αξιωσεις για τον σιδηρουν θρονο απο που κι ως που?

Συμφωνώ οτι ο Μπέιλις θα κάνει ζημιά! Αλλά κι ο καθένας έχει τα όνειρά του μωρέ! Εδώ ο Τσίπρας έγινε πρωθυπουργός!! Στο Μικροδάχτυλο θα κολλήσουμε...; biggrin
kentiaDate: Τρίτη, 28.06.2016, 10:25 | Message # 141
Quote alex@ ()
Αν και λίγο με φοβίζει η εκδίωξη της κόκκινης γυναίκας. Πολύ φοβάμαι οτι θα το πληρώσει ο Σνόοου με κάποιο τρόπο

ηταν το καλυτερο που μπορουσε να γινει γι αυτην. να τη σκοτωσει ο τζον δε θα τολμουσε γιατι τον εφερε πισω απ τους νεκρους αλλα και να μεινει ατιμωρητη παλι δε γινοταν. εξαλλου ο ρολος της σ αυτη τη σεζον δεν ειχε εκεινη τι σιγουρια και το δυναμισμο που ειχε στις προηγουμενες. νομιζω οτι η ιδια θα προτιμουσε να πεθανει μιας και δειχνει οτι η απογοητευση που βιωσε λογω της πιστης της ηταν μεγαλη. ειναι και στη λιστα της αρυα οποτε παιζει να βγει εκτος παιχνιδιου απο εκεινη. ειδωμεν. 
το θεμα με μαρτζορι και γενικα τους ταιρελ και μενα με χαλασε καπως γιατι ετσι ξεκληριστικε ο οικος σχεδον αλλα απ την αλλη αυτο ηταν η αρχη για να συσπειρωθουν οι οικοι ακομη περισσοτερο και επιτελους να διαμορφωθουν οι συμμαχιες. ας περασει αυτη τη θαλασσα καμια φορα η ντανι να γινει το πανηγυρι που ολοι περιμενουμε. με τον στρατο και το στολο που μαζεψε  πιστευω οτι ειναι κατι παραπανω απο σιγουρο οτι το τελος των λαννιστερ ειναι κοντα. τωρα σιγουρα αγνοουν τον αλλον κινδυνο που θα αντιμετωπισουν οι βορειοι πρωτα και ειναι και ο πιο σοβαρος.
Quote ftoxompines ()
Μαρτιν εισαι πολυ μλκς τελικα,θα ψοφησεις και βιβλιο δεν θα βγαλεις....
εχουν περασει 20 χρονια και απο τοτε που ξεκινησε τη συγγραφη και παντα η αγωνια μου ηταν αυτη οτι δεν θα προλαβει να τελειωσει τα βιβλια. δεν ειναι και πιτσιρικος βλεπεις. αλλα απ την αλλη και οι σεναριογραφοι καλα τα πηγαν σ αυτη τη σεζον...ασε δε που αφησαν και μερικους να ζησουν αν ηταν στο χερι του μαρτιν θα ειχε ξεπαστρεψει αλλους τοσους φετος.
Quote alex@ ()
Αν και για το θάνατό της διατηρώ μία επιφύλαξη... GoT βλέπουμε άλλωστε! Ποτέ δεν ξέρεις...

καλε εκεινοι εξαυλωθηκαν εκει μεσα πως στο καλο να σωθηκε εστω ενας? ως και αυτους που ηταν παραεξω πηραν τα σκαγια. 
και οσο για μπειλις...αυτος ο νταβατζης της δεκαρας κινει τα νηματα απ την αρχη της σεζον και κανεις δεν εχει αγγιξει μια τριχα του παντα τη βγαζει καθαρη η σκουληκαντερα... αν και σιγουρα η ζημια που θα κανει θα ναι μεγαλη ωστοσο θελω εναν θανατο γι αυτον ανταξιο της ιντριγκας που εστησε ολον αυτον τον καιρο
George_ChDate: Τρίτη, 28.06.2016, 12:13 | Message # 142
$IMAGE1$

Ε παραιτουμαι, ουτε εικονα δεν μπορω να ανεβασω  sad

Message edited by George_Ch - Τρίτη, 28.06.2016, 12:17
alex@Date: Τρίτη, 28.06.2016, 12:38 | Message # 143
Quote kentia ()
καλε εκεινοι εξαυλωθηκαν εκει μεσα πως στο καλο να σωθηκε εστω ενας? ως και αυτους που ηταν παραεξω πηραν τα σκαγια
Μην ξεχνάς οτι και ο Τζον πέθανε και ξαναγύρισε. Ποτέ δεν ξέρεις μ αυτή τη σειρά... Ελπίζω οτι κάτι δε μας έδειξαν. Μπορεί να πρόλαβε να βγει η Μαρτζορυ! Ξέρω γω...!
kentiaDate: Τρίτη, 28.06.2016, 13:16 | Message # 144
Quote alex@ ()
Μην ξεχνάς οτι και ο Τζον πέθανε και ξαναγύρισε.

ειχαν μεινει θεματα σε εκκρεμοτητα με τον τζον ασε που εφαγε τις 40 μαχαιριες αλλα το σωμα υπηρχε. τωρα το να σωθει η μαρικα τι νοημα εχει? εξαλλου οπως αφησε να εννοηθει συνεχισε να ειναι η ιδια υπουλη που ηταν παντα οποτε μιας και πλησιαζει η μαχη για το σιδηρουν θρονο κ τα ζομπι ενας ενας να μας αδειαζει τη γωνια για να εστιασουμε  στα σοβαρα θεματα.
alex@Date: Τετάρτη, 29.06.2016, 07:56 | Message # 145
Quote kentia ()
ειχαν μεινει θεματα σε εκκρεμοτητα με τον τζον ασε που εφαγε τις 40 μαχαιριες αλλα το σωμα υπηρχε. τωρα το να σωθει η μαρικα τι νοημα εχει?
μου κόβεις το όνειρο!!!! sad άσε με να το πιστεύω! χαχαχαχα
MythologosDate: Τετάρτη, 29.06.2016, 15:37 | Message # 146
Πάντως, η κατάρα του Τύριον στη Σέρσεϊ κρατάει καλά: "I will hurt you for this. A day will come when you think you are safe and happy, and your joy will turn to ashes in your mouth. And you will know the debt is paid."

Κάθε φορά που χαίρεται, πραγματικά η χαρά γίνεται στάχτη στο στόμα της!
tarantulaDate: Τετάρτη, 29.06.2016, 16:12 | Message # 147
Mythologos

Δεν την έχει πονέσει ακόμα ο ίδιος... biggrin

Η μέρα αναμένεται...  wink
delxpezDate: Τετάρτη, 29.06.2016, 19:34 | Message # 148
Quote alex@ ()
Μην ξεχνάς οτι και ο Τζον πέθανε και ξαναγύρισε. Ποτέ δεν ξέρεις μ αυτή τη σειρά... Ελπίζω οτι κάτι δε μας έδειξαν. Μπορεί να πρόλαβε να βγει η Μαρτζορυ! Ξέρω γω...!

Dream on!

Added (29.06.2016, 20:34)

Quote ftoxompines ()
αντε σιγα σιγα να ενωθουν οι λυκοι με τους δρακους για να αρχισει να εχει λιγο ενδιαφερον η σειρα....Μαρτιν εισαι πολυ μλκς τελικα,θα ψοφησεις και βιβλιο δεν θα βγαλεις....
Ναι, τώρα η σειρά είναι εντελώς αδιάφορη.. tongue
Αλλά τι εννοείς; Πως να ενωθούν; Ελπίζω να μην ονειρεύεστε ρομάντζα.. έλεος..
SoullessRiderDate: Τετάρτη, 29.06.2016, 19:48 | Message # 149
Group: moderator
ftoxompinesDate: Τετάρτη, 29.06.2016, 21:01 | Message # 150
Quote delxpez ()
Ναι, τώρα η σειρά είναι εντελώς αδιάφορη.. Αλλά τι εννοείς; Πως να ενωθούν; Ελπίζω να μην ονειρεύεστε ρομάντζα.. έλεος..

Κατα την γνωμη μου ναι η σειρα δεν εχει τοσο ενδιαφερον οσο τα βιβλια και επειδη αυτη η σεζον βασιστηκε αποκλειστικα στους σεναριογραφους εχασε παρα πολυ.Οσο για τα ροματζα που λες κατα με ο Τζον και η Νταινερυς θα τα βρουμε μεταξυ τους μιας και ειναι οικογενεια(θεια ανιψιος)
Quote alex@ ()
Κλαίω όμως!!! Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ. Θα γεράσουμε κι ακόμα τέλος θα περιμένουμε να δούμε!

Ηλπιζα μεχρι να φτασει η σεζον 6 θα εχει βγαλει τουλαχιστον το ενα απο τα δυο εναπομειναντα βιβλια αλλα τελικα αυτος κοιταει να περασει καλα για οσο χρονο του απομενει

Message edited by ftoxompines - Τετάρτη, 29.06.2016, 21:02
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » «Game of Thrones»: όσα μαθαίνουμε για την εξέλιξη & σχόλια (Νews/Spoilers/Trailers/Photos)
Page 10 of 12«1289101112»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια