Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Κυριακή, 11.12.2016, 00:18
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 2 of 5«12345»
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » The Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
The Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
LannisterDate: Δευτέρα, 04.04.2016, 11:50 | Message # 16
Group: χρήστες
Status: Offline
μαλλον τον Ρικ
Zeke92Date: Δευτέρα, 04.04.2016, 13:17 | Message # 17
R.I.P Yujin :/
mploumplou9Date: Δευτέρα, 04.04.2016, 15:33 | Message # 18
Group: Vip

R.I.P Yujin :/

kai p ksereis more pos itane autos????
spiroskalouDate: Δευτέρα, 04.04.2016, 21:28 | Message # 19
ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο GLEN ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ COMIC ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ Ο NEGAN ΤΥΧΑΙΝΕΙ Ο GLEN ΠΑΝΤΟΣ ΚΡΙΜΑ ΑΝ ΠΕΘΑΝΕΙ Ο GLEN
naoumDate: Δευτέρα, 04.04.2016, 22:48 | Message # 20
Status: Online
Να μοιραστώ κάτι: "Walking Dead Creator Confirms Negan's Victim is 'Very Beloved to Everyone'... ", οπότε κάποιοι αποκλείονται αμέσως...
    Πριν συνεχίσω, όμως, θέλω να πω την κακία μου: Είναι δυνατόν κάποιοι να παραπονιούνται που κάτω από το επεισόδιο κάποιοι λένε τι έγινε...; Έλεος... Άμα δε γουστάρουν μερικοί να μην κοιτούν καν από κάτω... Δηλαδή τι τους τρώει πριν δουν το επεισόδιο και πάνε και κοιτάζουν από κάτω..; 
    Στο θέμα τώρα... Προσωπικά με έχει κουράσει η σειρά (δεν έχω διαβάσει τα βιβλία), διότι για μένα έχει χαθεί η "αγωνία" και εξηγώ τι εννοώ. Η αγωνία δεν είναι για μένα ποιος θα ψοφήσει και ποιος θα ζήσει, αλλά πώς και αν θα βρουν τρόπο να επιβιώσουν και να φτιάξουν οργανωμένες κοινωνίες και "πολιτισμό" και αυτό δε θα γίνει στον αιώνα τον άπαντα απ' ό,τι βλέπω... Κουράστηκα να βλέπω το Ρικ και τους λοιπούς να πηγαίνουν συνεχώς γυρεύοντας, να χωρίζονται, να ξανασμίγουν, να ψοφάνε 1-2, να εμφανίζονται 3-4 καινούριοι, να χωρίζεται η ομάδα και να αφιερώνει ο σκηνοθέτης επεισόδια να δείχνει τι κάνουν οι χωρισμένες ομάδες μέχρι να ξαναβρεθούν και "εντελώς τυχαία" στο τέλος της σεζόν να σε αφήνουν στην αγωνία. Τα ίδια και τα ίδια στις περισσότερες σειρές... Αυτό που θέλω να πω είναι πως έχει χαθεί το "νόημα", εκτός βέβαια αν το νόημα είναι να συνηθίζει κανείς την ωμότητα ή μαθαίνει να του αρέσει κιόλας αυτή... Έχω πάρα πολύ άδικο;
marianik80Date: Τρίτη, 05.04.2016, 16:01 | Message # 21
ρε παιδια κανενα τρειλερ απο το πρωτο .επεισοδιο του κυκλου 7 ποτε θα δουμε? με εχει φαει η αγωνια ποιον χτυπησε ο Regan....

Added (05.04.2016, 16:57)
---------------------------------------------
ρε παιδια κανενα τρειλερ απο το πρωτο .επεισοδιο του κυκλου 7 ποτε θα δουμε? με εχει φαει η αγωνια ποιον χτυπησε ο Regan....

Added (05.04.2016, 17:01)

PsipsinisDate: Τετάρτη, 06.04.2016, 03:13 | Message # 22
Group: VIP
https://www.facebook.com/1573998579500503/videos/1757023844531308/ πολυ ψυχακιας και δεν του το ειχα στο supernatural ηταν τελειως αλλος χαρακτηρας!!

επισης μια μικρη θεωρια http://rockisdead.gr/2016/04/05/o-ichos-apo-tin-teleftea-skini-tou-walking-dead-isos-dini-apantisi-gia-to-pios-pethane/

Message edited by Psipsinis - Τετάρτη, 06.04.2016, 03:14
naoumDate: Τετάρτη, 06.04.2016, 15:47 | Message # 23
Psipsinis,  είσαι γάτος!!!! Ωραίες παραθέσεις!
giovanniDate: Σάββατο, 09.04.2016, 13:02 | Message # 24
ενα πολυ περιεργο πραμα ειναι οτι ενω κινουντε τοσσεσ ομαδεσ με πολυ κοσμο παραλληλα απο την δικι μασ ομαδα δεν πηρανε ποτε χαμπαρι τι πεζεται οι  ηρωες μας,,,,,οσο αφορα πιος θα μας χερετησει σιγουρα δεν ειναι πρωτοκλασατοσ γιατη ολα γινονται για τα νουμερα οποτε δεν πιστευω οι παραγωγοι να κανουν την ιδια μαλακια οπως κανανε και στο homeland με τον μπροντυ και πηγε ακλαφτο μετα,, οποτε κανασ γιουτζιν το κοβω και στην χειροτερη γκλεν ο οποιοσ ειναι μεν παλιοσ και αγαπητοσ αλλα δεν εχει το μεταλλο των αλλονων,

Added (09.04.2016, 14:02)
φιλε μου αμα θεσ να δεισ κοινωνιεσ δεσ το μικρο σπιτι στο λιβαδι

txc2004Date: Σάββατο, 09.04.2016, 22:57 | Message # 25
Delete please! Wrong place...

Message edited by txc2004 - Σάββατο, 09.04.2016, 23:39
Elenaki1996Date: Δευτέρα, 11.04.2016, 10:10 | Message # 26
Και εγώ για κάποιον λόγο πιστεύω ότι ο glen θα είναι το θύμα. Δεν είμαι απόλυτα σίγουρη όμως αν πεθαίνει. Γιατί ένας κύκλος να ξεκινήσει με θάνατο; Κάτι θα γίνει, όπως πάντα, τελευταία στιγμή νομίζω και θα την γλυτώσει... τουλάχιστον το ελπίζω γιατί είναι ο μόνος λίγο πιο νορμάλ εκεί μέσα. tongue
Manos2831994Date: Τρίτη, 12.04.2016, 00:57 | Message # 27
Και εγω παιδια πιστευω πως ειναι η ο γκλεν η ο αμπραχαμ....προφανως και δεν γινεται να βγαλεις συμπερασμα απο τις σκιες τις φωνες και οτι αλλο χαζο διαβασα....το μονο συμπερασμα που βγαινει ειναι οτι καποιου το κεφαλι πολτοποιηθηκε....εγω θεωρω πως like a champion μονο ο γκλεν ο αμπραχαμ και ο νταρυλ μπορουν να δεχτουν τα χτυπηματα...ο νταρυλ πιστευω οτι ζει γιατι εχουν φτιαξει μια κατασταση με τον ντουαιτ....και νομιζω πως πρεπει ο νταρυλ να τον ξεκανει....και επισης δεν τον εχουμε δει ακομα με καμια γυναικα και νομιζω πως εχει να δωσει ακομα....τωρω νομιζω πως ο χαρακτηρας του γκλεν δεν εχει κατι αλλο να δωσει...αν σκοτωσουν καποιον απο τους αλλους αρον και γιουτζιν θα ειναι χαζο και ξενερωτο....τωρα τον αμπραχαμ πιστευω θα τον φανε μολις δεσει λιγο η σχεση του με την σασα....αυτες ειναι οι σκεψεις μου....
nickxagoDate: Τρίτη, 19.04.2016, 15:50 | Message # 28
Daryl 36% Από τις μεγαλύτερες πιθανότητες βρίσκεται στην πρώτη θέση 1. γτ δεν είναι και δεν ήταν ποτέ χαρακτήρας των κόμικς μόνο στην τηλεοπτική σειρά δημιουργήθηκε αυτός ο χαρακτήρας. 2. Οι πληροφορίες θέλουν τον ηθοποιό Norman Reedus να θέλει να αποχωρήσει από την σειρά.

Glenn 32% Από τις μεγαλύτερες πιθανότητες, στα κόμικς αυτός σκοτώνεται με 5 χτυπήματα, στην σειρά ακούγονται 8 χτυπήματα - πιθανώς να σκοτωθούν 2 άτομα.

Abraham 16% Μεγάλη πιθανότητα στάθηκε σχεδόν όρθιος μπροστά στο Negan.

Maggie 7% Υπάρχει πιθανότητα Ο Negan της είπε πόσο χάλια είσαι.

Eugene 2% Όχι είναι χρήσιμος για την κατασκευή σφαιρών σε όλους.

Rick 2% Όχι ο Rick γιατί ο Negan είπε στο τέλος όποιος αντίδραση βγάλετε και το άλλο μάτι του παιδιού και δώστε το στον πατέρα του.

Michonne 1% Αυτό ψήφισα εγώ και στο περίπου το πιστεύω.

Carl 1%  Μικρό ποσοστό δεν σχολιάσω, αν και πιστεύω ότι κατά κάποιο τρόπο ο Negan θα γίνει μέντορας του Καρλ.

Tara 1%  Μικρό ποσοστό δεν σχολιάσω.

Aaron 1% Μικρό ποσοστό δεν σχολιάσω.

Rosita 1% Μικρό ποσοστό δεν σχολιάσω.

Sasha 1%  Μικρό ποσοστό δεν σχολιάσω. 

Votes 22,948

Μια αξιόπιστη δημοσκόπηση
datsDate: Τετάρτη, 27.04.2016, 17:31 | Message # 29
Θελω και εγω να πω την θεωρια μου μετα απο το ανατρεπτικο τελος λοιπον εμενα μου παει παρα πολυ το μυαλο μου στον Abraham γιατι οπως λεει και ο nickxago σταθηκε σχεδον ορθιος μπροστα στον Negan χωρις φοβο σαν να του ελεγε ευθεως πως δεν φοβαμαι τιποτα ειναι ενας απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες προσωπικα αλλα οταν ειδα οτι σηκωθηκε ορθιος σχεδον για να τον κοιταξει και οταν στο τελος ειδα την ροπαλια και οτι αυτος που εφαγε την ροπαλια σηκωσε το κεφαλι του και κοιταξε τον Negan και ο Negan ειπε κοιταξε αυτο το δεχεται σαν καλος αγωνιστης! μονο εκει παει το μυαλο μου διοτι ο Abraham ειναι χαρακτηρας μπορω να πω που δεν φοβαται και δεν μασαει αυτη ειναι η δικη μου θεωρια αλλα ευχομαι προσωπικα να μην ειναι αυτος!!
TremorDate: Παρασκευή, 29.04.2016, 20:53 | Message # 30
Ο Daryl ειναι γιατι θα αρχησει καινουριο reality show με μηχανες στο AMC με πρωταγωνιστη τον ιδιο. (Ride with Norman Reedus ονομαζεται) και το δηλωσε ο ιδιος οτι δεν θα εχει χρονο για το TWD.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΑΠΟ ΚΟΜΙΚΣ,ΕΝΑΣ ΤΥΧΑΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ. ΓΙΑΤΙ 2 ΤΟΞΟΤΕΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ smile

Message edited by Tremor - Παρασκευή, 29.04.2016, 20:58
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » The Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
Page 2 of 5«12345»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια