Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Τρίτη, 16.01.2018, 13:53
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 13 of 13«12111213
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » The Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
The Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
t4sosDate: Δευτέρα, 11.12.2017, 02:13 | Message # 181
Group: Vip
Status: Offline
2 ωρες πριν το επεισοδιο Naoum, φερε ενα μπουκαλι ουισκι να το καψουμε τωρα cool
naoumDate: Δευτέρα, 11.12.2017, 02:18 | Message # 182
t4sos, είμαι με το δάχτυλο στη σκανδάλη... Μη μου βάζεις ιδέες, γιατί ψήνομαι για παλιοκαταστάσεις...
t4sosDate: Δευτέρα, 11.12.2017, 03:09 | Message # 183
ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ- Λιγεε ωρες ακομα και θα αποχωριστουμε τον Καρλ ( αν και δν δειχνει τον θανατο του σαυτο το επεισοδιο αλλα στο επομενο)
t4sosDate: Δευτέρα, 11.12.2017, 14:25 | Message # 184
Μονο στο μαχαιρωμα επεσα εξω, δν πρζ  :P

Το προβλημα ειναι οτι ο ιδιος ο Καρλ δν ηθελε να φυγει , να φανταστειτε επαθε σοκ 2 εβδομαδες πριν γινει 18 το εμαθε,  οποτε αυτος ο "καλος ο κυριος" Gimple φταιει και γιαυτο..
DeadlyWalkerDate: Τρίτη, 12.12.2017, 03:30 | Message # 185
Quote DeadlyWalker ()
Τον Carl τον γιο του Rick δεν τον βλέπω καλά...Μάλλον θα τον χαιρετίσουμε κι αυτόν...παραπεταμένο τον έχουν
Τελικά το σεναριογραφικό μου ένστικτο δεν έπεσε κάθόλου έξω  tongue
jakobDate: Τρίτη, 12.12.2017, 21:13 | Message # 186
Group: χρήστες
καλησπέρα, μερικές παρατηρήσεις και απορίες. Έχει αλλάξει ο σκηνοθέτης? ή θέλει να βγάλει το καλυτεχνικό του σε ορισμένα επεισόδια προσπαθώντας να μοιάσει στον "δικό" μας τον Αγγελόπουλο? πολύ αργή κίνηση ή θέλει να γεμίσει τα επεισόδια ή στο περασμένο ή στο προπερασμένο περίμεναν ένα λεπτό να στρίψουν τα ζόμπι τη γωνία...και μας έδειχνε ένα άδειο δρόμο για ένα λεπτό....
Πάμε στα σημερινά, η Αλεξάνδρεια και το Βασίλειο δεν είχαν σκοπούς? πώς μπήκαν χωρίς να καταλάβει κανείς τπτ? Το κονβόι από το Χίλτοπ βλέπει ένα δέντρο να κλείνει το δρόμο τι κάθονται μέσα στα αμάξια και περιμένουν βλέποντας ότι έπεσαν σε παγίδα? Απορίες και διαπιστώσεις που προφανώς δεν τις έχω μόνο εγώ γιαυτό πέφτει η θεαματικότητα
t4sosDate: Τετάρτη, 13.12.2017, 00:11 | Message # 187
Ο Σκηνοθετης, ο Robert Kirkman, ειναι ενας βλακας, που σκοτωσε τον Καρλ επειδη δν ηξερε πως θα δικαιολογησει οτι ο Ρικ ΔΕΝ θα σκοτωσει τον Negan. Αυτος ο τυπος δημιουργησε τα παιδια των Σκουπιδιων, για να μην ξεκινησει ο All Out War την 7η σρζον , οποτε ναι, προσπαθει να κερδισει λεπτα σε καθε επεισοδιο. Δν ειχαν κονβους γτ νομιζαν οτι ηταν φυλακισμενος ο Negan( τουλαχιστον ετσι πιστευω δλδ) Αυτο με το Χιλτοπ ηταν οντως κουλο δν μπορω να το εξηγησω biggrin
naoumDate: Τετάρτη, 13.12.2017, 00:44 | Message # 188
Quote t4sos ()
...Μονο στο μαχαιρωμα επεσα εξω...

Ε, δεν αλλάζει κάτι.. Η ουσία είναι ότι, όπως ειπώθηκε, έχει αρχίσει να καταντάει ηλίθια η σειρά και μόλις θα κάνει την κρίσιμη καμπή η θεαματικότητα μπορεί και να την κόψουν (που το ελπίζω αν είναι να πάει έτσι και χειρότερα...) ή να την κλείσουν όπως-όπως. Σκέτη απογοήτευση για μένα (προτιμώ να διαβάζω σπόιλερ αλά t4sos από το να τη βλέπω  tongue  )
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » The Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
Page 13 of 13«12111213
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια