Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Παρασκευή, 09.12.2016, 23:13
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 4 of 5«12345»
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » The Flash - (Συζήτηση και Spoilers!)
The Flash - (Συζήτηση και Spoilers!)
Manos2831994Date: Πέμπτη, 25.02.2016, 19:38 | Message # 46
Group: χρήστες
Status: Offline
Ρε μαγκες ο γουελς ξερει τον τζει γκαρικ σαν φλας αλλα εχουμε τον ζολομον χαντερ ο οποιος ειναι ιδιος με τον τζει...το ειχαμε καταλαβει οταν ειδαμε τον ζολομον στην earth 1 να εχει το ιδιο προσωπο...και εναν τυπα με μασκα ο οποιος αναφερει τον τζει γκαρικ στον μπαρι και απογοητευεται οταν ο μπαρι του λεει οτι ο τζει γκαρικ ειναι στην earth 1 αλλα τον βλεπουμε να σοκαρεται οταν ο ζουμ του πεταει τον τζει μπροστα του(παλι απογοητευεται)...εχουμε δει τα γαλαζια ματια του και οτι ειναι ξανθος και εγω θεωρω πως δεν υπαρχει λογος να μας κρυβουν το προσωπο του αν δεν ειναι καποιος που εχουμε ηδη δει...η θεωρια μου ειναι πως εχει κι αυτος το ιδιο προσωπο με τζει και ζολομον...και ετσι εχουμε 4 ατομα απο 2 παραλληλα συμπαντα με την ιδια φατσα...ισως ειναι ο τζει γκαρικ της earth 1...που δεν τον εχουμε δει....ωστοσο πιστευω πως δεν θα μπορουσε να προβλεψει κανεις την εξηγηση οπως δεν θα μπορουσε και στην σεζον 1 να προβλεψει κανεις πως ο εομπαρντ θων πηρε την μορφη του χαρισον γουελς...
VLDSWINZDate: Πέμπτη, 03.03.2016, 16:55 | Message # 47
Ο ΖΟΟΜ ειναι ο Χαντερ Ζολομον που ειδαμε στη ΓΗ 1.Ο Τζέι ελεγε ψεματα απ την αρχη οτι δεν ξερει ποιος ειναι.Τωρα μενει να μαθουμε ποιος ειναι αυτος με τη μασκα.Μαλλον κι αλλος Τζέι
cathy997Date: Πέμπτη, 03.03.2016, 21:28 | Message # 48
George_Ch  Κάνεις λάθος. Στο Legend of tomorrow δεν παίζει ο Ρόνι. Ο Firestorm όντως αποτελείται από τον καθηγητή Στάιν αλλά το άλλό μισό δεν είναι ο Ρόνι αλλά ο Τζάξ, αλλιώς Jefferson Jackson, το νέο μισό του Firestorm, τον οποίο εντόπισε ως συμβατό ο καθηγητής και τον έκανε το καινούργιο μισό του Firestorm, πιστεύοντας ότι ο Ρόνι είναι νεκρός. Δεν ξέρω κατά πόσο αυτό αληθεύει αλλά το Legends of Tomorrow δεν αφήνει να διαρρεύσει κάτι άλλο. Μάλιστα δεν αφήνει κανένα άλλο περιθώριο εκτός από τον θάνατο του Ρόνι τον οποίο αναφέρει, ή μάλλον μνημονεύει περιστασιακά ο καθηγητής Στάιν.

Added (03.03.2016, 21:28)
---------------------------------------------
George_Ch  Κάνεις λάθος. Στο Legend of tomorrow δεν παίζει ο Ρόνι. Ο Firestorm όντως αποτελείται από τον καθηγητή Στάιν αλλά το άλλό μισό δεν είναι ο Ρόνι αλλά ο Τζάξ, αλλιώς Jefferson Jackson, το νέο μισό του Firestorm, τον οποίο εντόπισε ως συμβατό ο καθηγητής και τον έκανε το καινούργιο μισό του Firestorm, πιστεύοντας ότι ο Ρόνι είναι νεκρός. Δεν ξέρω κατά πόσο αυτό αληθεύει αλλά το Legends of Tomorrow δεν αφήνει να διαρρεύσει κάτι άλλο. Μάλιστα δεν αφήνει κανένα άλλο περιθώριο εκτός από τον θάνατο του Ρόνι τον οποίο αναφέρει, ή μάλλον μνημονεύει περιστασιακά ο καθηγητής Στάιν.

petertromokratDate: Πέμπτη, 17.03.2016, 22:25 | Message # 49
λοιπον να πω και εγω απο οσα εχω δει και οσο το εχω ψαξει την απαντηση σε αυτο το θεμα....αυτος που ειναι στο κλουβι με την μασκα εχει προσωπο jay garic οπως και o zoom οπως και ο jay που ηταν με την ομαδα του φλας...εχουμε και λεμε (δεν ξερω αν ειναι αληθεια) οτι ο jay garic που σκοτωσε ο ζοομ ειναι απο earth 2 επειτα ο ζοομ ειναι ο hunter zolomon απο earth 1  και αυτος που ειναι στο κλουβι ειναι ο jay garic της earth prime δηλαδη earth prime θα πει πρωταρχικη γη...και στην γη αυτη συμβαινει οτι οταν πεθαινει καποιος απο εκει πεθαινουν αυτοματα ολοιιιιιιιιιιιιι οι υπολοιποι απο της αλλες earth (λεπτομερεια: υπαρχουν εκατονταδες earth) αρα γιαυτο εχει στο κλουβι αυτον τον τυπο διοτι προτατευει ετσι τον εαυτο του ο ζοομ
lamprosorfanosDate: Πέμπτη, 24.03.2016, 12:30 | Message # 50
το 17 επεισοδιο ειναι τελειο θα ληθουν πολλες αποριες για τον Μπαρυ απο την γη1 και τον μπαρυ που λετε οτι ειναι ο ζουμ απο την γη2 γιατι στο 17 βλεπουμε τον μπαρυ απο το μελλον να θυμαται
Υ.Γ Τουλαχιστον αυτο πιστευω
mhtsakos95Date: Τετάρτη, 06.04.2016, 21:30 | Message # 51
γιατι θα αργισει τοσο πολυ
nikomeleneDate: Πέμπτη, 05.05.2016, 00:09 | Message # 52
rip (ep 20)
tsikalos1996Date: Σάββατο, 07.05.2016, 13:10 | Message # 53
δεν ξερω αν το καταλαβατε αλλα απο οτι φενεται ο τζει ειναι συγκενεις του μπαρι τουλαχιστον στην Γη 2 !! γιατι εκει που λεει ο μπαρι στον πατερα του για τον τζει γκαρικ πως ειναι ο ζοομ και του εδωσε τισ δυναμεις του , του λεει ο πατερας του πως γκαρικ ηταν το πατρικο τις μαμα τους αλλα ακομα και αν δεν ειναι συγκενεις επιδει τον ξερουμε και σαν ζολομον εχει καποια σχεση αυτο το ονομα και αυτοσ με την μασκα με τον μπαρι αλεν !!!οσο για τον μπαρι δεν πεθανε απλα παγιδευτικε καπου σε μια αλλη πραγματικοτιτα/διασταση και δεν μπορει να φυγει !! πιστευω !!
flarrowDate: Σάββατο, 07.05.2016, 23:02 | Message # 54
αυτος με την μασκα που ειναι φυλακισμενος του zoom (τζει γκαρικ) πιστευω πως ειναι ο πατερας του και τον κραταει εκει για να τον εκδικηθει που σκοτωσε την μητερα του
tsikalos1996Date: Κυριακή, 08.05.2016, 12:13 | Message # 55
οχι δεν ειναι ο πατερας του αφου τον ρωταει ο μπαρι ποιος ειναι αυτος με την μασκα και ο ζοομ του λεει δεν θα με πιστευες αν σου ελεγα οποτε ειναι καποιος που εχει σχεση με τον μπαρι !!
MpromDate: Σάββατο, 21.05.2016, 21:16 | Message # 56
Group: Vip
Γνωρίζει κανείς αν όντως ο Ζουμ σκότωσε τον πατέρα του Μπάρι στο επεισόδιο 22;
dimitrisG89Date: Κυριακή, 22.05.2016, 19:21 | Message # 57
Ναι τον σκότωσε αλλά υπάρχει περίπτωση αυτός με την μάσκα να είναι ο μπαμπά του από την Γη 2 και να είναι ο τζέι γκάρικ.
YouJustDieDate: Τετάρτη, 25.05.2016, 13:09 | Message # 58
trailer gia season 3 pote vgainei kseroume?
petertromokratDate: Τετάρτη, 25.05.2016, 13:40 | Message # 59
αρα αυτος με την μασκα ειναι ο αληθινος τζει γκαρικ απο μια αλλη γη και ειναι σωσιας του μπαμπα του μπαρυ
George_ChDate: Πέμπτη, 26.05.2016, 00:36 | Message # 60
Group: Vip
Μπορει καποιος ψαγμενος με ικανοτητα στους συλλογισμους 10 επιπεδου να μου εξηγησει σε τι παραδοξο θα οδηγηθουμε απο αυτο που εκανε ο Μπαρυ στο τέλος της season??
εχω πολλές απορείες  tongue
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » The Flash - (Συζήτηση και Spoilers!)
Page 4 of 5«12345»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια