Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Πέμπτη, 08.12.2016, 05:58
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum moderator: Arthur 
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » Fear the Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
Fear the Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
ArthurDate: Τετάρτη, 26.08.2015, 10:30 | Message # 1
Group: moderator
Status: Offline

Κανόνες ομαλής συζήτησης. (Έκτος από τους κανόνες του σίτε που πρέπει να ακολουθούνται)

1. Μην χρησιμοποιείτε κεφαλαία [Caps Lock]
2. Μην γράφετε με Greeklish

Λινκ για τους προηγούμενους κύκλους του Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead (2015) 1ος Κύκλος

Λινκ για τον τωρινό κύκλο του Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead (2015) 2ος Κύκλος

Η ΣΕΙΡΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΝΕΩΘΗ ΓΙΑ 3ο ΚΥΚΛΟ!

1. Τα επεισόδια θα προστίθενται μια μέρα μετά από την αναγραφόμενη ημερομηνία τους
2. Δεν έχει ανακοινωθεί ο ακριβής αριθμός των επεισοδίων

Ημερομηνίες επεισοδίων στην Αμερική!

Επεισόδιο 1: 10-04-2016
Επεισόδιο 2: 17-04-2016
Επεισόδιο 3: 24-04-2016
Επεισόδιο 4: 01-05-2016
Επεισόδιο 5: 08-05-2016
Επεισόδιο 6: 15-05-2016
Επεισόδιο 7: 22-05-2016
Επεισόδιο 8: 21-08-2016
Επεισόδιο 9: 28-08-2016
Επεισόδιο 10: 04-09-2016
Επεισόδιο 11: 11-09-2016
Επεισόδιο 12: 18-09-2016

Επεισόδιο 13: 25-09-2016
Επεισόδιο 14: 02-10-2016
Attachments: 9920188.jpg(176Kb)
ArthurDate: Δευτέρα, 07.09.2015, 11:35 | Message # 2
Ενημερώθηκαν οι ημερομηνίες των επεισοδίων εφόσον δεν υπάρχει επεισόδιο αυτή την βδομάδα!
ArthurDate: Δευτέρα, 05.10.2015, 11:19 | Message # 3
Με το σημερινό επεισόδιο ολοκληρώνεται ο 1ος κύκλος!

Ο 2ος κύκλος από του χρόνου χωρίς κάποια επίισημη ημερομηνία!
ArthurDate: Δευτέρα, 11.04.2016, 17:31 | Message # 4
Ενημερώθηκαν οι ημερομηνίες για τον 2ο Κύκλο!
eklektossDate: Δευτέρα, 03.10.2016, 22:34 | Message # 5
Group: χρήστες
παιδια ποτε 8α βγει ο 3 κυκλοσ ξερουμε?
DunsonDate: Παρασκευή, 07.10.2016, 05:10 | Message # 6
Group: Vip
Quote eklektoss ()
παιδια ποτε 8α βγει ο 3 κυκλοσ ξερουμε?

Δε θα απαντούσα κανονικά, αλλά δε μπορώ να σας αγνοώ άλλο.

Μια απλή αναζήτηση στο google είναι. Εκτός αν δεν ξέρεις αγγλικά - που και πάλι δε χρειάζεται τίποτα υπερφυσικό, υπάρχουν και sites όπως το flix (δεν παραθέτω το λινκ του, γιατί απαγορεύεται), το οποίο αν έχει γραφτεί κάποια κριτική - κι είναι πολύ πιθανό - στα ελληνικά, θα σε ενημερώνει και για το αν υπάρχει και πότε ο 3ος Κύκλος. Και είναι κάτι που και το google θα σου εμφάνιζε αν έγραφες πχ

fear the walking dead ανανεώθηκε 3ος κύκλος  - δηλαδή στα ελληνικά, εξαρχής.

Ή απλά, το ψάχνεις στο google ως fear of the walking dead season 3 renewal / premiere / 

fear of the walking dead renewed for season 3

Αλλά από την άλλη, πολύ λογικό να υποθέσεις πότε είναι ο 3ος κύκλος, αφού αν δεις και στο φορουμ,στο οποιο εσύ ο ίδιος πόσταρες, στο πρώτο ποστ έχει λίστα επεισοδίων και λέει οτι το τελευταίο επεισόδιο βγήκε πρόσφατα, πριν κάποιες μέρες. Άρα η λογική τι μας λέει? Οτι, θα βγεί τον επόμενο χρόνο, ίδια εποχή συνήθως, όπως όλες οι τηλεοπτικές σειρές.

Έχω δει εδώ μέσα, ένα συρφετό greeklish, σχόλια χωρίς ουσία, να ζητάνε, να ζητάνε, να ζητάνε, να μάθουν το ένα, γιατί δε παίζει το άλλο, γιατι δεν εχει υποτιτλους, γιατι δε μπηκε ΤΩΡΑ,  να απαιτούν, και μερικές φορές είναι κάτι τόσο απλό όσο μια αναζήτηση στο google. 

Μη με παρεξηγείς φίλε, τίποτα προσωπικό, απλά με αφορμή το σχόλιο σου, ξέσπασα σχετικά με όλα.

Εδώ η απάντηση στην ερώτηση σου.

Το 2017...αν δεν μπεις στον κόπο να κοιτάξεις καν το link.
magiannaDate: Παρασκευή, 07.10.2016, 14:41 | Message # 7
Group: Administrator
Dunson

απλά με αφορμή το σχόλιο σου, ξέσπασα σχετικά με όλα.

σκέψου εμένα που το περνάω αυτό εδώ και 3 χρόνια  biggrin
έτσι είχα αποφασίσει να κάνω εγγραφή ... για να απαντάω σε τέτοια σχόλια (αναρωτιόμουν γιατί δυσκολεύονταν τόσο)
πρέπει όμως να δείχνεις υπομονή ... κάποια πράγματα που σε κάποιους φαίνονται απλά , δεν είναι δεδομένα για όλους !

όσο τώρα για τον 3ο κύκλο της σειράς ... δεν είχα απαντήσει εδώ τόσες μέρες , γιατί εκτός από το σχόλιο που άφησε στην ανάρτηση , μου έστειλε και ΡΜ για να ρωτήσει !
ας απαντήσω λοιπόν κι εδώ ... ίσως το δουν κι άλλοι που ενδιαφέρονται 
Η λογική λοιπόν λέει ότι ο 3ος κύκλος του FTWD θα ξεκινήσει αφού τελειώσει το TWD ... δηλαδή αρχές Απριλίου του 2017 

κι επειδή είδα και σχόλιό σου ότι ξεκινάς αυτήν σαν εισαγωγή για να δεις μετά το TWD ... 
δεν έχω δει το FTWD , αλλά να δεις σίγουρα την άλλη !
μπορεί σε κάποια σημεία να έχει αργή εξέλιξη , αλλά σίγουρα δε σε αφήνει να την αφήσεις !
είδα τώρα το καλοκαίρι και τους 6 κύκλους σε λιγότερο από 3 βδομάδες και ανυπομονώ να δω το 1ο επεισόδιο από τον 7ο κύκλο !
DunsonDate: Παρασκευή, 07.10.2016, 22:41 | Message # 8
Group: Vip
Quote magianna ()
...κι επειδή είδα και σχόλιό σου ότι ξεκινάς αυτήν σαν εισαγωγή για να δεις μετά το TWD ... δεν έχω δει το FTWD , αλλά να δεις σίγουρα την άλλη !
μπορεί σε κάποια σημεία να έχει αργή εξέλιξη , αλλά σίγουρα δε σε αφήνει να την αφήσεις !
είδα τώρα το καλοκαίρι και τους 6 κύκλους σε λιγότερο από 3 βδομάδες και ανυπομονώ να δω το 1ο επεισόδιο από τον 7ο κύκλο !

Εγώ σου λέω ήδη, οτι έχω εντοπίσει χαρακτήρα που ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΣΕΝΑΡΙΑΚΑ να είναι αυτός ο βασιλιάς Εζεκήλ που είδα να σποιλάρει στο ίντερνετ, με τη τίγρη. Αν δεν πεθάνει στο ftwd είναι πολύ πιθανό- δε ξερω και τι timeline εχει η άλλη σειρά, αλλά μου μοιάζει πιθανό, 10-20 χρονάκια...Και είναι και gay. Game of thrones το καναμε εδώ μέσα :P
Forum teniesonline.ucoz.com » Σειρές » Συζήτηση σειρών » Fear the Walking Dead - (Συζήτηση και Spoilers!)
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια