Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Πέμπτη, 08.12.2016, 04:04
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 212»
Forum teniesonline.ucoz.com » Ταινίες » Αναζήτηση τίτλου ταινίας » ψάχνω όνομα ταινίας
ψάχνω όνομα ταινίας
doshyDate: Κυριακή, 10.05.2015, 21:02 | Message # 1
Group: χρήστες
Status: Offline
καλησπέρα στο forum
είμαι καινούριος και δεν ξέρω ακόμα κανόνες κτλ 
δεν ήξερα άμα έπρεπε να ανοίξω new thread η να γράψω μέσα σε άλλο thread
τεσπα
ψάχνω εδώ και πολλή καιρό μια ταινία δεν θυμάμαι ούτε πως λέγεται αλλα ούτε ποιοι παίζουν
είναι αστυνομικό θρίλερ με τον ερχομό του διαβόλου το milenioum
ένας αστυνομικός κυνηγάει έναν δολοφόνο που κάθε φορα που σκοτώνει κάποιον παίρνει και ένα μέρος του σώματος του.
ένα χέρι, πόδι, το κεφάλι
και μέχρι το milenioum πρέπει να φτιάξει τον χριστό από τα ανθρώπινα μελόι που πήρε από τους φόνους
έχει σχέση με την αποκάλυψη κάτι τέτοιο
συγγνώμη αν σας κούρασα
IFHGENEIADate: Δευτέρα, 11.05.2015, 00:16 | Message # 2
Group: Vip
η ταινία που ψάχνεις  ονομάζεται Resurrection (1999)
doshyDate: Δευτέρα, 11.05.2015, 00:35 | Message # 3
κοπελια είσαι θεα
αυτή είναι
επιτέλους 
την είχα δει πριν από χρονια και την ψάχνω τώρα εδώ και αρκετό καιρό
σε ευχαριστώ παρα πολλή
καλο σου βραδυ
ellanios1673Date: Δευτέρα, 11.05.2015, 15:06 | Message # 4
λαλησπερα σε ολους...ψαχνω μια ταινια η οποια ειναι με ενα παιδακι στο αφγανισταν που σκοτωνουν τους γονεις του οι αμερικανοι..τοτε το περνουν οι ταλιμπαν και του κανουν ψυχολογικο πολεμο ωστε να παρει εκδηκηση..το παιδι παει αμερικη σπουδαζει δουλευει παντρευεται και μια μερα χτυπαει το τηλεφωνο και ακουει μια λεξη..τοτε ξεκηναει να παρει εκδηκηση..οποιος μπορει ας βοηθησει
Anonymous1468Date: Τετάρτη, 03.06.2015, 21:53 | Message # 5
Group: Vip
Μήπως κανένας ξέρει μια ταινία που νομίζω στα ελληνικά λεγόταν έρωτας. Η ταινία ήταν με μια κοπέλα που νομίζω δεν ερωτεύτηκε κανένα. Σε ένα παλιό κτήριο είχε σαν εικόνες 2 και στην μία ήταν ένα αγόρι και στην άλλη η μητέρα του. Αυτό το αγόρι στάλθηκε για να κάνει αυτό το κορίτσι να ερωτευθεί. Το αγόρι όταν έβγαινε έξω από την εικόνα μετατραπόταν σε άντρα. Είχε μαζί του τόξο και βέλος. Όταν πήγες στο σπίτι της προσπάθησε να της το ρίξει για να ερωτευθεί κάποιον αλλά το βέλος πήγε σε εκείνον και τελικά την ερωτεύθηκε. Του έλεγε η μητέρα του ότι η επίδραση του βέλους θα περάσει κάτι τέτοιο. Στο κτήριο που έμενε αυτός με την μητέρα του ήταν να το γκρεμίσουν νομίζω. Όταν ήταν να το γκρεμίσουν το αγόρι τελικά έφυγε από την εικόνα και έμεινε με την κοπέλα. Η μητέρα του τελικά έφυγε. Ελπίζω παιδιά να την ξέρετε, γράψτε μου
sp0r0sAEDate: Σάββατο, 06.06.2015, 12:53 | Message # 6
paidia psaxno ena paidiko me ena paidaki pou zouse me thn mama tou kai thn aderfh tou nomizo kai brhke mia magikh zonh pou otan thn patouse thlemetaferotane se enan allon kosmo pou zouse mia periergh fulh pou htan akoma sthn epoxh ths petras..auto to paidi eixe enan gkri gorila filo nomizo :P opoios mporei as boh8hsei plz...to psaxno kanenan xrono sad
elias7Date: Κυριακή, 06.09.2015, 18:24 | Message # 7
καλησπέρα στο forum.
ειχα δει πολύ παλια ένα δεκαλεπτο από μια ταινια (δεν θυμαμαι αν ηταν ελληνικη η ξενη)
Κολυμπουσαν δυο φιλοι σε μια πισινα και απ ότι καταλαβα σχεδιαζαν να προτεινει ο καθενας
ξεχωριστα στην συζυγο του να σκηνοθετησουν και καλα μια βραδυα να μπει ο συζυγος νομιζω
στο διαμερισμα του σαν κακοποιος? δεν θυμαμαι καλα και να κανουν σεξ στα σκοτεινα και χωρις
μιλησουν καθολου. απλα θα πηγαινε ο ενας στο σπιτι του αλλου χωρις να ξερουν οι γυναικες τους
τιποτα.
ξερη καποιος τιτλο ταινιας. ευχαριστω
TaniaStDate: Σάββατο, 05.12.2015, 04:04 | Message # 8
geia sas edw kai polu kairo psaxno mia tainia pou den thimame elaxista pragmata apla merikes skhnes einai gia mia kopela h ena agori kapos etsi kai einai se ena ktirio pou oso kai an fonazoun kanenas den tous akouei kai eno apo auto to ktirio mporoun na doun kanonika tous perastikous oso kai na tous fonazoun dn tous akoune kai prospathoun na spasoun to parathiro me mia karekla alla oles einai vidomenes sto patoma kamia den kouniete mono me sprey mporousan na grapsoun...Sugnwmh an sas mperdepsa :P Mono auta ta akatalavistika thimame:/
thenia_tsDate: Πέμπτη, 10.12.2015, 16:38 | Message # 9
Γεια σας ψαχνω μια ταινια τρομου-θριλερ του 2009-10 δεν ειμαι σιγουρη, ειναι μια παρεα που περνανε μια νυχτα για βολτα πανω απο μια λιμνη με ενα μικρο καραβι αλλα ξεμενουν σε ενα δασος νομιζω και ειναι ενας και αν δεν κανω λαθος το κεφαλι του ηταν φλεγομενο..κραταγε ενα τσεκουρι και επισης θυμαμαι οτι ηταν ενα ηλικιωμενο ζευγαρι που ετυχε να τους βρει και να πανε μαζι με την παρεα και τον γερο ο αντρας με το τσεκουρι τον χτυπησε  στο ωμο και της γριας την ανοιξε το στομα στα δυο..
Δεν βοηθησα και πολυ αλλα ειναι οσα θυμαμαι...ευχαριστω 
:wizard:  :devil:  :(
andreas101Date: Κυριακή, 13.12.2015, 10:40 | Message # 10
Ψάχνω μία χριστουγεννιάτικη ταινία. Σ'αυτή την ταινία ο Αης Βασίλης ψάχνει να βρει τον τάρανδο του που τον έχει χάσει. Το πρόβλημα με τον τάρανδο είναι ότι δεν ξέρει να πετά!! Αν κάποιος ξέρει την ταινία ας επικοινωνήσει μαζί μου. Ευχαριστώ πολύ!

Message edited by andreas101 - Δευτέρα, 14.12.2015, 15:39
παρατηρητηςDate: Κυριακή, 13.12.2015, 23:42 | Message # 11
καλησπερες.. ψαχνω μια ταινια με εναν τυπα που γνωριζει μια τυπισσα (ξανθια) απο διαδικτυο, την ερωτευεται κλπ κλπ, τον πηθει να παει να την βρει ολα καλα ολα ωραια στην αρχη, ε & μετα κλασσικα +ουσιαζεται ολο το συμπαν.. τον πηθει να σκοτωσει τον αντρα της & καλα την δερνει κλπ κλπ, ο τυπος το κανει, τελικως η ολη φαση καταληγει μπλοφα, η τυπισσα νυμφο ταναπου & πολυπλοκη προσωπικοτητα τελειως σικ, ο τυπας αυτοκτονει, αφου πρωτα δινει μια βαλιτσα με ολη την αληθεια στην γραμματεα του, την τυπισσα την δενει ενας μπατσος & θυμαμαι περνανε γρηγορα καρε απο ολες τις προσωπικοτητες/ρολους που εχει αλλαξει η τυπισσα & γυρναει & του λεει 'τι θες να κανω & για σενα?' κατι τετοιο στο περιπου.. ε & ζησαμε εμεις καλα & αυτοι γμστα & αφησε τα.. την ειχα δει πετυχει παλια στο σταρ (το καναλι οχι το μαγαζι) & απο τοτε δεν την εχω βρει.. οποιος/οποια ξερει ας ριξει λιγο φως στην υποθεση γιατι σημερα η φαση σηκωνει κανα τσιγαρο & λιγο αρρωστιλικι να φυγουν σφυριες στην ρουτινα.. peace μουτρα
Arakos1Date: Δευτέρα, 14.12.2015, 03:56 | Message # 12
Ψαχνω μια συγκεκριμενη ταινια, με βασικο περιεχομενο την καταστροφη του κοσμου κα ιτη 2α Παρουσια...Εχω αρκετα χρονια που την ειδα, αλλα δεν μπορω να την βρω πουθενα, δεν θυμαμαι κατι σχετικο με τον τιτλο..επισης, για τους διαχειριστες, μηπως θα ηταν ευλογο να υπαρχει και κατηγορια ¨θρησκευτικου περιεχομενου" Ευχαριστω smile smile smile
SoullessRiderDate: Δευτέρα, 14.12.2015, 03:57 | Message # 13
Group: moderator
Quote Arakos1 ()
Ψαχνω μια συγκεκριμενη ταινια, με βασικο περιεχομενο την καταστροφη του κοσμου κα ιτη 2α Παρουσια..
1) The Omen / Η Προφητεία (σε 3 μέρη είναι η παλιά -> και το 1991 βγάλαν 4η, ενώ το 2006 βγάλαν remake) 
2) The Seventh Seal / Η Έβδομη Σφραγίδα (1957)
3) The seventh Sign/ Η Έβδομη σφραγίδα - Αν και η ακριβείς μετάφραση του τίτλου θα ήταν "Το έβδομο σημάδι / σημείο"  (της αποκάλυψης) (με την Demi Moore)
4) The Prophecy / Άγγελοι του σκότους (5 ταινίες της σειράς)
5) End of Days - Το Τέλος του Κόσμου (1999) (Arnold Schwarzenegger)
6) Ghost Rider: Spirit of Vengeance (Κι όμως λέει για την καταστροφή του κόσμου)
7) This is The End / Το Τέλος του Κόσμου (2013) Κωμωδία
malakokolokoDate: Σάββατο, 26.03.2016, 03:43 | Message # 14
Θα σπασει το κεφαλι μου! Ψαχνω ωρες στο γοογλι για το ονομα μιας ταινιας με εναν πιτσιρικο που ειχε νικησει ενα " unbeatable" arcade machine (racing)..Αν μπορει κανεις να βοηθησει
vasia37Date: Κυριακή, 27.03.2016, 22:59 | Message # 15
Quote malakokoloko ()
Date: Σάββατο, Χθές, 03:43 | Message # 14Group: χρήστες
Awards: 0  +
Reproofs: 0%
Θα σπασει το κεφαλι μου! Ψαχνω ωρες στο γοογλι για το ονομα μιας ταινιας με εναν πιτσιρικο που ειχε νικησει ενα " unbeatable" arcade machine (racing)..Αν μπορει κανεις να βοηθησει
The Wizard (1989)
Forum teniesonline.ucoz.com » Ταινίες » Αναζήτηση τίτλου ταινίας » ψάχνω όνομα ταινίας
Page 1 of 212»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια