Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Τρίτη, 06.12.2016, 12:15
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » "πικάντικα" φαγητά...
"πικάντικα" φαγητά...
tarantulaDate: Παρασκευή, 22.01.2016, 09:09 | Message # 1
Group: Vip
Status: Offline
Τα φαγητά που μαρτυρούν... τις προτιμήσεις σου

Μάθε τι λέει το αγαπημένο σου φαγητό για τη σεξουαλική σου ζωή 
Αν δείτε πως κάποιος σας κοιτάζει πονηρά όταν τρώτε pizza, μην αναρωτηθείτε το γιατί. Σίγουρα θα έχει διαβάσει αυτό το post…Κι όμως το αγαπημένο μας φαγητό μπορεί να δείξει πτυχές της σεξουαλικής μας ζωής. Διαβάστε παρακάτω 7 παραδείγματα:

-   Pizza: Είστε πολύ ανοιχτή όσον αφορά τις στάσεις. Κατά βάθος όμως, προτιμάτε να βρίσκεστε εσείς από πάνω γιατί σας αρέσει να είστε δραστήρια και να έχετε τον έλεγχο.

-   Κινέζικο: Σας αρέσουν τα ακροβατικά. Δε σας αρκεί μία κλασική στάση. Μαζί σας, κανείς δε ξέρει σε ποιο σημείο του σπιτιού θα βρεθεί.

-   Sushi: Σας αρέσουν οι ωμές και πικάντικες καταστάσεις…αν καταλαβαίνετε τι εννοούμε…

-   Tacos: Δεν έχετε μία σταθερή άποψη για το τι θέλετε . Μία θέλετε τρυφερότητα, μία αγριάδα… γι’αυτό και μπερδεύετε το σύντροφό σας.

-   Burger με πατάτες: Δεν ικανοποιήστε εύκολα. Πάντα νιώθετε ότι κάτι έλειπε από την συνεύρεση.

-   Παγωτό: Πάντα βρίσκετε τον τρόπο για να περάσετε καλά.

-   Μακαρόνια: Σας αρέσει η άνεση και οι στάσεις που είναι εύκολες και απλές. Ό,τι και να κάνετε πάντα καταλήγετε στην ιεραποστολική.

Message edited by tarantula - Παρασκευή, 22.01.2016, 09:12
SoullessRiderDate: Παρασκευή, 22.01.2016, 12:54 | Message # 2
Group: moderator
- Κοκορέτσι: Σας αρέσει το άγριο...το δυνατό αγόρι....αυτό που θα φτιάξει το κοκορέτσι με τα σωθικά σας (!?!?!?)

- Τζατζίκι: Σας αρέσει το πικάντικο, αλλά μαλακό.....Να έχει όμως μια διαιτητική νότα....

- Σκορδαλιά: Σας αρέσει όπως να 'ναι - όπου να 'ναι !!! Ας είναι και μετά από 10 ώρες σκάψιμο το ταίρι, ας καθάριζε το βόθρο του γείτονα....δεν θα περιμένετε για να κάνει μπάνιο....η ώρα είναι τώρα !!!!!

- Σαλάτα μαρούλι με τόνο: Σας αρέσει το τρυφερό.....με την καρδιά ενός μαρουλιού....

- Όσπρια: Σας αρέσει το παραδοσιακό...."τιμάτε τους πεσόντες της πατρίδας" κάθε φορά που τρώτε "φασολάδα την ηρωικιά" με το έτερο ήμισυ...Βέβαια υπάρχει και η περίπτωση απλά να μην έχει θέρμανση το σπίτι...δύσκολοι οι καιροί που ζούμε..

lol crazy
txc2004Date: Σάββατο, 26.03.2016, 00:12 | Message # 3
Group: Vip
Ώπα... Εδώ είμαστε!

Αυτό το τόπικ, το έφτιαξε η ταραντούλα, για μένα, πριν κάνω καν εγγραφή στο σάιτ!

Πως και δεν το είδα νωρίτερα!

...
Μμμ, τι μενού είναι αυτό?!!!

Αμέσως και χωρίς πολύ σκέψη διαλέγω για ορεκτικό μια Μακαρονάδα, όχι πολλά πράγματα... όσο πιο απλή γίνετε αλλά τόσο πικάντικη όσο δεν πάει άλλο!

Το κυρίως πιάτο θα είναι Pizza, σαφώς το μεγαλύτερο πάντα μέγεθος που διαθέτει το κατάστημα και από ζύμη, την χοντρή, κλασική!

Σε συνδιασμό με μπουκίτσες κινέζικου να δέσουν όλα μαζί...!

Και για τέλος ένα παγωτάκι εάν είναι διαθέσιμο, αναλόγως τον τόπο και την εποχή, διαφορετικά μια σοκολατίνα!

... ... ...

Αν και είμαι παιδί της πόλης και χορτοφάγος πλέον, βρίσκω και το χωριάτικο μενού του SoullessRider ενδιαφέρον!

Αν λοιπόν ήμουν τα παλαιότερα χρόνια σε κάνα χωριουδάκι, ευχαρίστως πάντα θα διάλεγα..., εδώ θα είμαι πιο λιτός...

Ένα κοκορέτσι με τζατζίκι και επειδή μου αρέσει να προσθέτω πάντα το κατιτίς μου, λίγες τηγανητές πατατούλες για να βουτάμε στο τζατζικάκι!

Καλή μας όρεξη!

Message edited by txc2004 - Σάββατο, 26.03.2016, 00:17
Forum teniesonline.ucoz.com » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » "πικάντικα" φαγητά...
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια