Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Παρασκευή, 02.12.2016, 19:59
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 3 of 4«1234»
Forum » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑ ΒΓΑΛΑΤΕ ΤΕΛΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΜΟ SITE (ΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑ ΒΓΑΛΑΤΕ ΤΕΛΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΜΟ SITE
manolismDate: Δευτέρα, 30.11.2015, 11:54 | Message # 31
Group: Vip
Status: Offline
Quote marthamom ()
2) το site "teniesonline.ucoz.com" σε λιγο καιρο θα κλεισει. υπαρχουν ηδη 4 κατταγελιες . ειναι ηδη σε γραμμη προτεραιοτητας.
Μπορεις να μας πεις τα στοιχεια σου για να κανουμε και εμεις καταγγελια σε εσενα που μας χαλας την ηρεμια μας!!!
Quote marthamom ()
τα παρανομα site που βγαζετε λεφτα θα κλεισουνε μεσω interpol.
Την interpol την ρωτησες;;; Διοτι το ποιο πιθανον ειναι να βρεθεις πλεγμενη, οποτε αδειασε μας την γωνια και ασε να κανουν την δουλεια τους αυτοι που πρεπει.
MovieFreakGRDate: Δευτέρα, 30.11.2015, 16:20 | Message # 32
ε ρε ριζοσπάστη που θέλετε μερικοί
datsDate: Δευτέρα, 30.11.2015, 20:32 | Message # 33
Θα συμφωνησω απολυτα με αυτον που ειπε αν θελει ο κοσμος να σταματησει να βλεπει σειρες και ταινιες σε online sites να βαζει η τηλεοραση σειρες και ταινιες που θελει να βλεπει ο κοσμος ας ειμαστε ειλικρινης!! ποσο ευκολα βρισκει κανεις σειρες που θελει να δει ο κοσμος στης τηλεορασεις πλεον συντονισμενες; μας κοροιδευετε; τα site σας εφταιξαν να δω αν δεν υπηρχαν και αυτα τι θα κανατε βλεποντας τηλεοραση μονο ειδησεις ηρθες να μου το παιξεις και αστυνομικος εσυ η πρωτη που σχολιασες, συμφωνω με την miss understood σε ολα οσα ειπε επισης προσωπικα κατα τη γνωμη μου πρεπει να ευλογουμε αυτα τα sites που μας δινουν την δυνατοτητα να βλεπουμε σειρες συγχρονισμενες απο το πρωτο επεισοδιο και παει λεγοντας στην τηλεοραση δεν τα βρισκουμε αυτα πλεον! ουτε ταινιες βρισκουμε ποιοτητας ευκολα συγγνωμη κιολας αλλα αυτη ειναι η αληθεια!! αυτο ειναι που κραταει την ποιοτητα ζωντανη πλεον τα online sites οποιος διαφωνει δικαιωμα του, εμενα αυτη ειναι η αποψη μου.
TittyWankDate: Δευτέρα, 30.11.2015, 20:54 | Message # 34
Group: χρήστες
Ρε παιδια η μαρθα τρολλ κανει. Βαζω οτι στοιχημα θελετε οτι εχει πεθανει απο τα γελια απο ολες τις απαντησεις που εχει δεχτει.
ancDate: Δευτέρα, 30.11.2015, 21:15 | Message # 35
τι κακια θεε μου
SvxdDate: Δευτέρα, 30.11.2015, 22:38 | Message # 36
Καλησπερα και απο εμενα.Ηδη σε 3-4 προαναφερομενα σχολια σου εχει δοθει η απαντηση που σου αρμοζει.Αν κατσεις λιγο και σκεφτεις το προβλημα αυτης της χωρας ειναι το οικονομικο.Με το να καθεσαι και να κατακρινεις μια σελιδα η οποια προσπαθει να δωσει στους πολιτες ευχαριστηση με ελαχιστο κοστος δεν κερδιζεις τιποτα και εκτιθεσαι.Δεν λεω και εγω παιδι του νομου ειμαι και μπλα μπλα αλλα τα παιδια κανουν κατι για το οποιο ολοι ειμαστε ευγνωμονες.Και αν θες να το παμε ετσι (παρανομια) για κατσε λιγο και ψαξε ποια ειναι τα ΚΥΡΙΑ προβληματα που αφορουν την παρανομια.Μεν ταινιες παρανομες ειναι σοβαρο αδικημα αλλα για σκεψου ποσοι εχουν κανει κατι γιαυτο;Απλα ατομα(σαν και του λογου σου) καθονται σε μια καρεκλα για να κατακρινουν χρησιμποιωντας λογια του αερα.Ετσι φιλε και εγω ξερω να απειλω.Ασε wink
danielbalkoDate: Δευτέρα, 30.11.2015, 23:15 | Message # 37
Quote marthamom ()
για να δειτε ποσο ευκολα μπορει καποιος να παραπλανησει καποιον.(οπως κανει το site sas και παρα αλλα αλλα site σαν το δικο σας) που κλεινουμε κατα διαστηματα. δεν με λενε ουτε ΜΑΡΘΑ ουτε η ip ειναι δικια μου.το προφιλ ειναι ψευτικο. κατασκευαστηκε για ευνοητους λογους!!!!
λεγομαι ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ και ανηκω αστην ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΤΙΙΚΗΣ.

Ταξίαρχος Θεοχάρης εδώ... σε πρόλαβα συνάδελφε μπάτσε!!!
https://www.youtube.com/watch?v=i34AlJ-WR2k
meracleesDate: Δευτέρα, 30.11.2015, 23:16 | Message # 38
Ε ρεε μεγαλεια το site!!!  Εκανε και η κα Λουκά λογαριασμο!!! Παω να της κανω κανα like μπας και με παρουν και μενα στη τηλεοραση!!! friends
stella_sDate: Τρίτη, 01.12.2015, 00:46 | Message # 39
SoullessRider, Δεν είμαι 100% σίγουρη αλλά πιστεύω ότι είναι γραφείο της διεύθυνσης για λόγους εσωτερικής οικονομίας (δηλαδή λόγω γραφειοκρατίας). Μία είναι η διεύθυνση, στην οποία παρεπιπτόντως νομίζω ότι δουλεύουν πολύ καλοί επαγγελματίες πληροφορικής. Καμία σχέση με κακιασμένες κυράτσες όπως αυτή με την οποία γελάμε τώρα. όσο για το gamato, ποιός ξέρει τι συμφέροντα έπαιξαν και στην ουσία αναγκάστηκαν να ασχοληθούν και να το κλείσουν. Στο ελληνικό δημόσιο είναι πολύ πιθανό να συμβεί κάτι τέτοιο. Γνώμη μου φυσικά.
innovakiDate: Τρίτη, 01.12.2015, 03:21 | Message # 40
paidia den h3era oti 3ana anoi3e to gamato na eiste kala gia thn enhmerwsh.....euxaristw polu....oso gia thn kura martha....sta trena kopelia......!!!!!!!!!!!!!!! sumfwnw me tous prohgoumenous me kalhpsate apolhta......!!!!!!!!!!! tongue
TragikosDate: Τρίτη, 01.12.2015, 04:58 | Message # 41
Εγω απλα μια ερωτηση θα κανω και πιστευω οτι ολοι θα συμφωνησουν μαζι μου...αμα πιστευεις ολα αυτα που εκφραζεις κυρια μου τοτε για ποιον λογο εχεις κανει λογαριασμο σε αυτον τον ιστοτοπο? Μονο και μονο για να πειτε οτι θελεται να κλεισει αυτο το site που εχει τοσους χρηστες? Αμα ειναι να μιλησουμε για μαυρο χρημα ας κοιταξει ο καθενας πρωτα το τι κανει αυτος και μετα να μιλησει για τους αλλους....και δεν σας κατηγορω οτι φοροδιαφηγη η κατι παρομοιο αλλα δεν μπορουμε να μιλαμε για τετοια θεμα για εναν ιστοτοπο που υπαρχουν ατομα που προσπαθουν να κανουν την καλυτερη δουλεια τους για να μπορουμε ολοι εμεις να βλεπουμε τις ταινιες και τις σειρες που μας αρεσουν....θα επρεπε να ντρεπεσται που κατηγορειται με αυτον τον τροπο ολους τους υπευθυνους αυτου του site...

Και για να προσθεσω κατι τελευταιο αμα οπως και καλα λες οτι εισαι απο την Δ.Η.Ε μπορεις να μας πεις κι εμας που δεν ξερουμε απο αυτα (ενταξει πανω κατω ολοι κατι ξερουμε) για ποιον λογο κυνηγατε να κλεισετε site με ταινιες και οχι αλλα πολυ πιο παρανομα site (ξερεις εσυ για τι site μιλαω)??? Πλακα μας κανεις ρε ανθρωπε μου???

Message edited by Tragikos - Τρίτη, 01.12.2015, 05:15
meracleesDate: Τρίτη, 01.12.2015, 12:37 | Message # 42
Παραγινε βρε παιδια. Το ατομο αυτο εκανε τη τρολια του  devil εσπειρε το δαιμονιο και περιμενει απο εμας να το θερισουμε. Επειδη ομως μας περασε για κασταναδες προτεινω να ριξετε μια ματια εδω http://elawyer.blogspot.gr/2015/10/blog-post.html καθως και στα λινκ που υπαρχουν μεσα στο αρθρο. Θα κατατοπιστειτε πληρως. Στη διαθεση οποιου για τυχον αποριες η ορολογιες. Καλημερα και καλο μηνα
kosmosDate: Τρίτη, 01.12.2015, 15:14 | Message # 43
Group: banned
marthamom   esy re file pu ksereis an evgalan arketa?? kai an einai paranoma esena ti se noiazei dld?? ths
sdoe eisai?? kai an de 8es na fas kana virus na mh mpeneis se paranoma
sites!! apeileis kai me DHE kai malakies!!  kai kleise to video club
sou. gt oute esy plhrwneis forous!!
SoullessRiderDate: Τρίτη, 01.12.2015, 16:33 | Message # 44
Group: moderator
meraclees, ναι ρε, καλό μήνα !!!! :p

stella_s, δεν ξέρω τι αρμοδιότητες μπορεί να έχει το της Θεσσαλονίκης τμήμα.... Όσο για τα site γενικά και το popcorntime.....
Λιγο του YouTube red, το Netflix , τα τηλεοπτικά των παρόχων κινητης,τα ιδιωτικά συνδρομητικά, τα video clubs και τα cinema...όλα παλεύουν εναντίον...
Και πιστεύω πως δεν ήταν τυχαίο πως τα δύο πρώτα είχαν ανακοινώσει την έναρξη διάθεσής τους το ίδιο διάστημα με τα λουκέτα...
lampos21Date: Τρίτη, 01.12.2015, 16:51 | Message # 45
Και αν κλείσει αυτό το σαιτ νομίζεις ότι όλοι εμείς δεν θα βρούμε μια λύση ώστε να βλέπουμε τζάμπα ταινίες;το διαδίκτυο έχει γιγαντωθεί πάρα πολύ.και σου έχω και άλλη μια έκπληξη το piratebay έχει κατηγορηθεί από 6 εταιρίες πνευματικών δικαιωμάτων ότι οδηγεί σε ιστοσελίδες που καταχράζουν τα δικαιώματα τους.Προχτές έγινε η εκδίκαση και το δικαστήριο αποφάσισε ότι το piratebay δεν μπορεί να μπλοκάρει την πρόσβαση σε αυτές τις ιστοσελίδες και επιπλέον θα πληρώσουν και από πάνω οι συγκεκριμένες εταιρείες 160.000 δολάρια για τα δικαστικά έξοδα.Αν κλείσει αυτό το σαιτ μην ελπίζετε ότι θα εισπράξει το κράτος φόρους από εμάς θα βρίσκουμε τον τρόπο πάντα!Και κάτι ακόμα κάντε αναζήτηση έναν τίτλο ταινίας και δίπλα γράψτε greek subs να δείτε πόσα αποτελέσματα θα σας βγάλει.Σας πείραξε το teniesonline πηγαίνετε ψάξτε για κανένα παιδόφυλλο γιατί εδώ χάνετε τζάμπα τον χρόνο σας!
Forum » Συζήτηση » Γενική Συζήτηση » ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΦΤΑ ΒΓΑΛΑΤΕ ΤΕΛΟΣ - ΚΛΕΙΣΙΜΟ SITE (ΑΣΦΑΛΕΙΑ - ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ)
Page 3 of 4«1234»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια