Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Κυριακή, 22.10.2017, 09:30
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Σχετικά με πμ
Σχετικά με πμ
tarantulaDate: Πέμπτη, 19.01.2017, 23:14 | Message # 1
Group: Vip
Status: Offline
Εδώ και 2 μέρες δεν μ' αφήνει το σύστημα να σβήσω τα πμ (εισερχόμενα ή εξερχόμενα)...

Κάποια λύση;
naoumDate: Παρασκευή, 20.01.2017, 01:36 | Message # 2
Πας  στα PM, βάζεις "τικ" στο λευκό(άδειο) κουτάκι δεξιά του μηνύματος που θες να σβήσεις και εμφανίζεται ένα πρόσθετο "Χ" κάτω κάτω. Πατάς πάνω του και διαγράφεται (ή διαγράφονται-αν έχεις επιλέξει περισσότερα) το PM που θες. Δουλεύει αυτό;

(Τα δικά μου με τη μουσική μη τα σβήσεις...  tongue  )
tarantulaDate: Παρασκευή, 20.01.2017, 11:53 | Message # 3
naoum,

αυτό δούλεψε... biggrin

(Τα δικά μου με τη μουσική μη τα σβήσεις...)

Φτου!!! Δεν το είπες εγκαίρως... biggrin Ξαναστείλε... happy

Message edited by tarantula - Παρασκευή, 20.01.2017, 11:54
naoumDate: Παρασκευή, 20.01.2017, 15:48 | Message # 4
tarantula

προς υπεράσπιση των "μεγάλων εγκεφάλων" του site, αλλά και για τους άλλους που παραπονιούνται (ότι πετάγονται 1,000,000 διαφημίσεις, ότι αργούν να φορτώσουν οι ταινίες και άλλα τέτοια "κακοήθη"...) γνωστοποιώ πως κάτι τέτοιες ζωτικής σημασίας πληροφορίες (όπως και εκείνη την πληροφορία με τις νότες και τα λαμπόνια στο site...) τις δοκιμάζω τις ώρες που περιμένω να φορτώσουν οι ταινίες... Αν δεν υπήρχαν εκείνες οι "ασήμαντες μικροκαθυστερήσεις" ούτε μηνύματα δε θα μπορούσαν να διαγράψουν κάποιοι... Άρα να εκτιμούμε καταστάσεις και να προσπαθούμε να βλέπουμε τη θετική πλευρά των πραγμάτων...

Quote tarantula ()
Φτου!!! Δεν το είπες εγκαίρως... Ξαναστείλε...

Πωωωωω... Τα έχω σβήσει και γω και έλεγα μήπως τα έχεις εσύ...  tongue  Θα ψάξω να τα ξαναβρώ όλα...(ενώ φορτώνουν οι ταινίες...Αυτό εννοείται...)
tarantulaDate: Παρασκευή, 20.01.2017, 17:56 | Message # 5
naoum

Θέλω να προσθέσω, στην εξαιρετικά ορθή τοποθέτησή σου, τα εξής:

Κατά τη διάρκεια φόρτωσης των ταινιών, ψάχνεις... ψάχνεις και ξαναψάχνεις (μουσικές επιλογές ή ό,τι άλλο σκεφτείς), δεν μπορεί, όλο και κάτι θα βρεις...

Στο μεσοδιάστημα του ψαξίματος παίρνει στροφές ο εγκέφαλος... σκέφτεσαι, ξανασκέφτεσαι... σημαντική διεργασία προς αποφυγήν του Alzheimer...

Και για όσες ταινίες που θέλεις να δεις, χρειάζεται να απενεργοποιήσεις το ABP... ρίχνεις στο μεταξύ μερικά καντήλια... και σου φεύγει ένα βάρος βρε παιδί μου, κάθε φορά που βλέπεις να πετάγεται μια διαφήμιση... εκστασιακή εκτόνωση. biggrin biggrin biggrin
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Σχετικά με πμ
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια