Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Κυριακή, 19.11.2017, 18:15
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 2 of 2«12
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Δεν μπορω να δω οποιαδηποτε ταινια.
Δεν μπορω να δω οποιαδηποτε ταινια.
ΕιρήνηDate: Παρασκευή, 07.07.2017, 15:28 | Message # 16
Group: Vip
Status: Offline
SoullessRider, αυτο τώρα που λες θα μπορούσε να ισχύει και θα ήταν και το πιο ασχημο σεναριο αλλα πολλα χρόνια εβλεπα ετσι ταινιες μεχρι και πριν δυο μερες...δεν νομιζω να ειναι κατι απο το κινητο ξαφνικα κατι αλλαξε στην σελιδα..εχει δυο μερες..
SoullessRiderDate: Παρασκευή, 07.07.2017, 15:50 | Message # 17
Group: moderator
θα μπορούσε να φταίει και το πιο απλό πράγμα:
πχ ένα από τα εξώφυλλα των ταινιών που παρουσιάζονται στη σελίδα που έχεις ανοίξει
(είτε στα μπανεράκια αριστερά και δεξιά - είτε της/των συγκεκριμένης/συγκεκριμένων ταινιών που επιλέγεις),
να είναι δηλαδή σε μεγάλη ανάλυση, με αποτέλεσμα δέσμευσης μεγαλύτερου μέρους μνήμης στο κινητό / στον browser και να οδηγεί αυτό στα προηγούμενα που αναλύω.....

Αν έχεις τον chrome στο κινητό, δοκίμασες :
α) να κάνεις κλείσιμο των αχρείαστων εφαρμογών στο κινητό για να ελευθερώσεις μνήμη ?
β) να ανοίξεις με άλλον browser (πχ dolphin ή opera) ? - αν και αυτό ίσως να μην έπιανε αν δεν έκανες και απεγκατάσταση του chrome, γιατί από μόνη της η εγκατάσταση μιας εφαρμογής σου δεσμεύει μνήμη στο κινητό....
ΕιρήνηDate: Παρασκευή, 07.07.2017, 15:56 | Message # 18
Δεκα σεζον φιλαρακια και ποσες ακομα ταινιες...δυο μερες να ετυχε να πετυχαινω αυτες που λες με καλη αναλυση?το ενδεχομενο να εχει γινει καποια αλλαγη εδω καποιος αντμιν το αποκλεισαμε? sad
Τι να πω σε ευχαριστω παντως που ασχοληθηκες..

SoullessRiderDate: Παρασκευή, 07.07.2017, 16:02 | Message # 19
Δεν απέκλεισα τίποτα, το γράφω και στο 1ο σχόλιο....
----

Νιαρρρρ - Δεν τα είχα προσέξει, μέχρι που μου τράβηξε το μάτι το μεγαλύτερο σχόλιο εκεί.....α-ναι -> το δικό σου ήταν !! Ευχαριστώ !!
ΕιρήνηDate: Παρασκευή, 07.07.2017, 16:05 | Message # 20
Και στην εκδοση για κινητα και στην κανονικη αυτο κανει...εχω την αισθηση οτι καποια "καινουργια " διαφημιση ευθυνεται για αυτο..γτ οπως ανοιγει τις καρτελες μια παει πισω απο την ενεργη καρτελα τις σελιδας με την ταινια.. Παλιοτερα ολες εβγαιναν μπροστα ουτε καν τις εκλεινα...δεν ενοχλουσαν εβλεπα κανονικα...πφφφ..σε ζαλισα... surprised

Νιαρ μεγαλο..χαχα biggrin

Message edited by safirenia - Παρασκευή, 07.07.2017, 16:08
SoullessRiderDate: Παρασκευή, 07.07.2017, 16:18 | Message # 21
Μπαααα, νο προμπλεμ, περνάει η ώρα μου.....  tongue 

Οπότε, magianna, αν μπορείς δες λίγο :
 http://teniesonline.ucoz.com/forum/2-332-7266-16-1499412913
ΕιρήνηDate: Παρασκευή, 07.07.2017, 16:23 | Message # 22
Ναι βοηθεια magianna...οποτε μπορεις smile
txc2004Date: Πέμπτη, 13.07.2017, 00:56 | Message # 23
Οκ βρήκα τι φταίει, το κάνει και στον υπολογιστή μερικές φορές...

Είναι νέο στυλ ανοίγματος των διαφημίσεων, πχ το κλασικό στυλ είναι να ανοίγουν οι διαφημίσεις σε νέο παράθυρο ή νέα καρτέλα...

Αλλά επειδή αυτό πλέον εμποδίζετε εύκολα, κάποιες διαφημίσεις ανοίγουν την διαφήμιση στην παρόν σελίδα που είσαι, και την σελίδα που έβλεπες την ανοίγουν σε νέα καρτέλα... (τους ρίχνεις μπινελίκια ή δεν τους ρίχνεις? Χαχαχα)

Αν όλο αυτό λειτουργήσει σωστά, γίνετε γρήγορα και μοιάζει σαν η διαφήμιση να πήγε στην προηγούμενη καρτέλα...

Εν το μεταξύ αν είχε πατήσει κάποιος πχ το play για να ξεκινήσει η ταινία και να άρχισε να παίζει η ταινία είναι άσκοπο, γιατί θα πρέπει να το κάνει από την αρχή...

Άλλες πάλι φορές δεν λειτουργεί, και δεν ξανά ανοίγει η σελίδα που έβλεπες, με αποτέλεσμα να χάνεις την σελίδα που βρισκόσουν και να σου μένει η διαφήμιση... (ποιο είναι το νόημα αν με το πρώτο κλικ κιόλας, κλείνει η σελίδα που βρίσκεσαι? εδώ έρχεται το δεύτερο σετ μπινελικόματος Χαχαχα)

Τώρα τελευταία το έχω δει, κάνα δυο μήνες ίσως, ευτυχώς είναι σπάνιο γιατί δεν έχω βρει πως να το παρακάμψω... (εδώ έρχεται το τρίτο σετ μπινελικίων... Χαχαχα)

Καλά δεν έχω ακόμη ασχοληθεί και σοβαρά πάνω στο θέμα αφού εμφανίζετε μια στο τόσο...

Αν είναι στους players αυτές οι καινούργιες διαφημίσεις, δεν είναι κάτι που μπορεί να γίνει από το σάιτ...

Εκτός και αν, λέμε τώρα, γκρεμιστούν όοολοι οι φούρνοι στον κόσμο, και θα αρχίζει να βάζει το σάιτ ταινίες χωρίς διαφημίσεις...

cry  biggrin  crazy

Message edited by txc2004 - Πέμπτη, 13.07.2017, 13:20
glaciesDate: Πέμπτη, 14.09.2017, 12:30 | Message # 24
Group: χρήστες
καλησπέρα....χθες το βραδυ παρακολουθουσα την σειρα μου σε αυτό το site  και ηταν όλα καλα... σημερα το πρωι που προσπαθησα να δω την σειρα μου μου βγαζει να απενεργοποιησω το adblocker μου για να συνεχισω την προβολη της. το πρόβλημα είναι ότι δεν εχω κανενα adblocker στον υπολογιστη μου και μεχρι χθες δουλευε κανονικα . μπορειτε να με βοηθήσετε σας παρακαλα.?
magiannaDate: Πέμπτη, 14.09.2017, 18:54 | Message # 25
Group: Administrator
glacies

δυστυχώς δεν είναι κάτι που περνάει από το δικό μου χέρι 
κάτι έχει κάνει ο Flashx.tv από χθες και σε πολύ μεγάλο ποσοστό βγάζει αυτό το μνμ για το adblock
τους έχω στείλει μέιλ να το κοιτάξουν και να το διορθώσουν ... περιμένω κι εγώ κάποια απάντηση
CentaurDate: Σάββατο, 16.09.2017, 11:46 | Message # 26
Group: χρήστες
Στη σειρα ανδρομεδα ενω εβλεπα τα επεισοδια ξαφνικα μου πεταει απενεργοποιησε το adblock το κανω κ τπτ....εαν εχει θεμα ο flash παιζει να ανεβουν σε αλλο ; ευχαριστω για τις προσπαθειες που κανετε  για εμας!
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Δεν μπορω να δω οποιαδηποτε ταινια.
Page 2 of 2«12
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια