Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Τρίτη, 06.12.2016, 14:06
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Δεν μπορω να δω οποιαδηποτε ταινια.
Δεν μπορω να δω οποιαδηποτε ταινια.
George7689Date: Παρασκευή, 15.01.2016, 00:09 | Message # 1
Group: χρήστες
Status: Offline
Γεια σας.Εδω και καμποσες μερες παλευω να δω μια ταινια[οποιαδηποτε],αλλα δεν γινεται.Και εξηγουμαι: Ξεκιναω απο την πρωτη σελιδα,αφου εχω βρει την ταινια.Παταω επανω & παμε στη δευτερη σελιδα.Εδω αρχιζουν τα προβληματα. Βλεπω τα εξης:WATCH NOW & απο κατω:DOWNLOAD.Ποιο κατω PLAY NOW.Πληθωρα επιλογων.Σε ποιο να κανω κλικ;;;;Α,σε 2 απο αυτα εχει στη γωνια δεξια,ενα Χ...Ωραια το παταω....φευγουν...Ποιο κατω εχουμε την ΕΠΙΛΟΓΗ PLAYER.Ωραια...παταω σε εναν απο 3-4 που εχει. και μετα ω του θαυματος!!!!!Μου βγαινει η περιβοητη διαφημιση & ζηταει το κινητο μου....Αυτη-->Διαπιστώσαμε πως αυτή είναι η πρώτη σας επίσκεψη.
Συμπληρώστε τον αριθμό του κινητού σας τηλεφώνου προκειμένου να σας στείλουμε με δωρεάν μήνυμα τον ΡΙΝ κωδικό σας και να μπορέσουμε να επιβεβαιώσουμε τον αριθμό του τηλεφώνου σας.

69...........Στο τελος κατω κατω βλεπω & την εταιρεια τη συνδρομητικη...Λεγεται,WOOMBA(AMAZE A.E) εχει & αλλα στοχεια....και εδω σταματαω γιατι μου βγαινει αυτη η WOOMBA....Μα το περιεργο ποιο ειναι;;;;;Στο ιδιο δωματιο με τον επιτραπεζιο υπολογιστη μου,υπαρχει & το LAPTOP της γυναικας μαυ.Αυτο παιζει μια χαρα...Τι στην ευχη γινεται εδω;;;;Τα φωτα σας.Σας ευχαριστω πολυ!
magiannaDate: Παρασκευή, 15.01.2016, 05:27 | Message # 2
Group: Administrator
Status: Online
George7689
ρίξε εδώ μια ματιά > http://teniesonline.ucoz.com/forum/38
George7689Date: Παρασκευή, 15.01.2016, 15:05 | Message # 3
magianna,σε ευχαριστω παρα πολυ.τωρα το ειδα.Ομως,χτες βραδυ,ψαχνοντας μονος μου να δω τι στην ευχη εχει γινει,ειδα οτι ειχα απενεργοποιησει απο το προσθετα του mozilla το Adblock Plus για το teniesonline.ucoz.com.Το ξαναενεργοποιησα & βλεπω τωρα οτι ειμαστε οκ.Εξ αλλου αυτο ειδα και εκει που με παραπεμπεις.ολα καλα.thanks...thanks...!
yianfDate: Πέμπτη, 05.05.2016, 19:59 | Message # 4
πως θα βρω ποιο ειναι το plugin που μου λειπει?
Attachments: 9465419.png(9Kb)
txc2004Date: Πέμπτη, 05.05.2016, 20:23 | Message # 5
Group: Vip
Θέλεις τον Adobe Flash Player.

Τον κατεβάζεις από εδώ:
https://get.adobe.com/flashplayer

Τα δύο μεσαία κουτάκια τα απενεργοποιείς...
jocker1991Date: Τρίτη, 18.10.2016, 19:19 | Message # 6
Γεια σας θέλω να δω το abduction 2011 και δεν έχει κάποιο link για να πατήσω να το δώ;;;;;
magiannaDate: Τρίτη, 18.10.2016, 19:36 | Message # 7
jocker1991

υπήρχαν ενεργά αρχεία ... προστέθηκε και τρίτο 
Abduction (2011)
didimaki4514Date: Τρίτη, 18.10.2016, 20:32 | Message # 8
Παιδια εγω μπαινω απο google chrome και παρολο μερικες ταινιες δεν μου τις παιζει καθολου. Μου λεει οτι δεν ειναι δυνατη η φορτιση. Τι πρεπει να κανω;
magiannaDate: Τρίτη, 18.10.2016, 20:49 | Message # 9
didimaki4514
κι εγώ με chrome μπαίνω και κανονικά ανοίγουν οι ταινίες 
ίσως κάποιες να είναι διεγραμμένες και να μη μπορείς να τις δεις ... ίσως κάποιες να πρέπει να απενεργοποιήσεις το adblock 
παρόλα αυτά ... κάνε μια διαγραφή στην κρυφή μνήμη του browser και δοκίμασε πάλι (πρέπει να κάνουμε αρκετά συχνά)
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Δεν μπορω να δω οποιαδηποτε ταινια.
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια