Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Κυριακή, 04.12.2016, 01:50
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Πρόβλημα με την προσθηκη αγαπημενων
Πρόβλημα με την προσθηκη αγαπημενων
LannisterDate: Σάββατο, 03.10.2015, 08:57 | Message # 1
Group: χρήστες
Status: Offline
Γεια σας,
προσθεσα μερικές ταινίες ως αγαπημένες και στο προφίλ μου τις εμφανίζει με κάτι κινέζικα pic
kinomanDate: Σάββατο, 03.10.2015, 18:42 | Message # 2
Group: Admin
Lannister, Διορθώθηκε
sarriegiDate: Σάββατο, 26.12.2015, 20:56 | Message # 3
kinoman, ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΣΤΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΦΟΝΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ    Request Header Or Cookie Too Large     nginx/1.8.0     ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
kinomanDate: Σάββατο, 26.12.2015, 21:09 | Message # 4
Quote sarriegi ()
kinoman, ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΣΤΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ ΦΟΝΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ    Request Header Or Cookie Too Large     nginx/1.8.0     ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

στείλε link της ταινίας
kinomanDate: Σάββατο, 26.12.2015, 21:11 | Message # 5
καλός κακός καθάρισε cookies
xfasoulaDate: Δευτέρα, 04.04.2016, 21:34 | Message # 6
Καλησπέρα....θα ήθελα να μάθω πως βλέπω τα αγαπημένα μου. Κάνω σύνδεση με τον κωδικό μου και μου εμφανίζει κάποιες από τις επιλογές μου με ερώτηση αν θέλω να τις διαγράψω....πως μπορώ να δω το σύνολο των ταινιών που έχω βάλει στα αγαπημένα μου;;
ευχαριστώ
themakos77Date: Παρασκευή, 05.08.2016, 13:54 | Message # 7
απλα φιλε μπες στο προφιλ σου και κανε Verification  απο το e-mail σου και μετα σηρε την ροδελα προς τα κατω και θα δεις τα αγαπημενα σου !!
safireniaDate: Τετάρτη, 30.11.2016, 09:37 | Message # 8
Group: Vip
Καλημέρα εκτος απο την προσθηκη στα αγαπημενα μου υπαρχει καποιος τροπος να αποθηκευω ταινιες η σειρές που θα ηθελα να δω στο μελλον καποια στιγμη...να επιλεγω την ταινια και να αποθηκευετε  σε καποιο ξεχωριστο κομματι στο προφιλ μου να μπαινω να παιρνω απο εκει οποια ταινια θελω να δω και να μην ψαχνω απο την αρχη ?
Forum » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Πρόβλημα με την προσθηκη αγαπημενων
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια