Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Κυριακή, 11.12.2016, 04:08
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 11
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Διορθώσεις αρχείων Putlocker - Firedrive - DivxStream κ.α (Putlocker, Firedrive, DivxStream, FlashX)
Διορθώσεις αρχείων Putlocker - Firedrive - DivxStream κ.α
AlliwsAlliwtikaDate: Πέμπτη, 23.07.2015, 08:15 | Message # 1
Group: χρήστες
Status: Offline
Καλησπέρα, υπάρχει κάποιος "σύντομος" τρόπος να βρω αναρτήσεις ΜΟΝΟ με τους παραπάνω Hosters για να βοηθήσω στις αλλαγές τους?

Πάει εδώ και πολύ καιρός που έχουν πάψει να λειτουργούν, αν υπάρχει θα ήθελα να μου λέγατε πως μπορώ να ξέρω πως ακριβώς θα "βλέπω" μόνο αναρτήσεις από αυτούς ώστε να βοηθήσω με νέα Uploads, να συμμαζευτεί λίγο (όσο μπορώ και εγώ δηλαδή από μεριά μου) η ιστοσελίδα, ευχαριστώ!
magiannaDate: Πέμπτη, 23.07.2015, 10:20 | Message # 2
Group: Administrator
AlliwsAlliwtika
δυστυχώς δεν υπάρχει σύντομος τρόπος για να βρεθούν αυτές οι αναρτήσεις ... πρέπει να παρακολουθείς σχόλια χρηστών που αναφέρουν το πρόβλημα και να ψάχνεις μετά να βρεις να φτιάξεις το αρχείο της ταινίας 
άλλος τρόπος είναι να ψάχνεις μία μία τις αναρτήσεις και να βλέπεις αν έχουν νεκρό υλικό (αυτό το κάνουν 1-2 παιδιά εδώ και καιρό)

και με την ευκαιρία ήθελα να σου πω και για τον VK που ανέφερες κάπου στο φόρουμ ... δεν τον έχω δοκιμάσει ποτέ και δεν ξέρω πόσο καλός host είναι ... απλά να σου πω πως ό,τι ταινίες ήταν ανεβασμένες εκεί και είχαμε εδώ στο σάιτ , εδώ και λίγους μήνες τις έχει διαγράψει όλες !

και κάτι ακόμα ....
από τις αναρτήσεις που άφησες λινκ σε σχόλιο , εγώ έκανα τις αλλαγές και πρόσθεσα τα 2 αρχεία από τα 3 που λειτουργούσαν 
ελπίζω μόνο να είναι δικά σου λινκ , να τα έχεις ανεβάσει εσύ δηλαδή 
και από δω και πέρα , θα ήθελα να απευθύνεσαι σε μένα με PM όταν θες να διορθώσεις μια ανάρτηση και να μου δίνεις εκεί το λινκ για να κάνω τις απαραίτητες αλλαγές
AlliwsAlliwtikaDate: Πέμπτη, 23.07.2015, 14:07 | Message # 3
Καλησπέρα Magianna, το VK το αναφέρα ως καλύτερο Player οχι Host, anyway, ναι, ηθελα να ρωτησω και για αυτο...εχω την διαθεση να ανεβασω αν δεν το εχω ηδη οτι λειπει, αλλά πως και τι ειναι το θεμα...και για το θεμα που εθιξες αν ειναι δικα μου η οχι τα Links, δικά μου ειναι, εχω ηδη σχεδον 3.800 αρχεια ανεβασμενα εδω και περιπου 1μιση μηνα που ασχολουμαι (για τον OpenLoad αναφέρομαι γιατί αυτός με ενδιαφέρει προσωπικά εμένα αν και γενικα ασχολουμαι εδω και 6/7 χρόνια) και συνεχιζω, τεσπα, magianna, για να μην γινει Ο χαμος απο προσωπικα μυνηματα ανα ταινια, θα προσπαθησω να κοζαρω ανα ειδος και απο τις πιο τελευταιες γιατι νομιζω εκει θα βρισκονται οι περισσοτερες και θα σου ετοιμαζω καποιες/καποιες ετσι σε λιστες σταδιακα ;-)

Added (23.07.2015, 15:07)
---------------------------------------------
Αν θέλει να βοηθήσει ο/η οποιοσδήποτε την κατάσταση (δεν έχει σημασία ποιος Uploader θα βάλει το χεράκι του πρώτος, για τους δε υπόλοιπους επισκέπτες αναφέρομαι πχ αν έχετε πρόβλημα διαγραμένου αρχείου και λοιπά)  αφήστε εδώ σε ένα μήνυμα σε ποιες ακριβώς έχετε θέμα να τις διορθώσουμε, ευχαριστώ!

nicklas45Date: Παρασκευή, 02.10.2015, 00:46 | Message # 4
καλησπέρα.... δεν ξερω αν απευθύνομε σωστα...μαλλον στο σωστο ατομο  αλλα το επισοδειο 7 του 3 κυκλου  απο το vikings δεν παιζει λέγοντας οτι δεν υπαρχει.και ρωτάω   αν κατι μπορει να γινει ώστε να μπορεσω να το δω , σ ευχαριστώ

Added (02.10.2015, 01:46)
---------------------------------------------
αWe are sorry!We can't find the file you are looking for. It maybe got deleted by the owner or was removed due a copyright violation.αυτο το κειμενο μου βγαζει

magiannaDate: Παρασκευή, 02.10.2015, 10:15 | Message # 5
nicklas45
θα αντικατασταθεί άμεσα :))
nicklas45Date: Παρασκευή, 02.10.2015, 17:39 | Message # 6
αWe are sorry!We can't find the file you are looking for. It maybe got deleted by the owner or was removed due a copyright violation.αυτο το κειμενο μου βγαζει

ευχαριστώ για την ανανεώσει στο vikings. Τώρα προσπαθώ να δω το 2 κυκλο απο το helix  και δεν το παιζει καθολου κανω κατι λάθος? όπως επισης το 1 επισοδειο απο το banshee 3 κυκλο.... ευχαριστω

eyxa

carolos69Date: Σάββατο, 17.10.2015, 20:37 | Message # 7
Καλησπέρα magianna
Έχω ανεβασμένες κάποιες ταινίες που ενώ υπάρχουν εδώ σαν σελίδες, δεν έχουνε λίνκ ή είναι νεκρά.
Σε ποιόν/ά μπορώ να στείλω τα λινκ για να τα προσθέσει?
Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους/ες σας!
magiannaDate: Κυριακή, 18.10.2015, 20:45 | Message # 8
carolos69
σε μένα να τα στείλεις με προσωπικό μήνυμα (ΡΜ)  
μαζί με τα δικά σου αρχεία , να έχεις και το λινκ από την ανάρτηση της ταινίας εδώ στο σάιτ
KATAKOYZINOSDate: Τρίτη, 03.11.2015, 19:02 | Message # 9
Group: Vip
Συγκνώμη αλλά επειδή είμαι καινούριος στο σάιτ υπαρχει κάποιος να με διαφωτίσει πού μπορώ να προτείνω μια ταινία που δεν υπάρχει μήπως μελλονυικά τη βάλουνε;Ευχαριστώ εκ των προτέρων όποιον απαντήσει.
magiannaDate: Τρίτη, 03.11.2015, 19:09 | Message # 10
KATAKOYZINOS,
Αίτημα για προσθήκη νέας ταινίας
αλλά και όπου αλλού θες να προτείνεις ... λογικά κάποιος θα το δει
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Διορθώσεις αρχείων Putlocker - Firedrive - DivxStream κ.α (Putlocker, Firedrive, DivxStream, FlashX)
Page 1 of 11
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια