Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Παρασκευή, 09.12.2016, 03:53
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 2 of 5«12345»
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Προτεινουμε για να γίνει καλύτερο το Site!
Προτεινουμε για να γίνει καλύτερο το Site!
manolismDate: Σάββατο, 21.11.2015, 22:05 | Message # 16
Group: Vip
Status: Offline
Quote pan85 ()
Καλησπέρα θα μπορούσατε να βάλετε και την βαθμολογία σε κάθε ταινία απο το imdb,
Στην νεα εκδοση που ετοιμαζουν τα παιδια υπαρχει αυτο που αναφερεις.
valesDate: Τετάρτη, 25.11.2015, 05:28 | Message # 17
Group: χρήστες
Καλημερα , διαπιστωσα οτι μεσα απο τον mozilla δεν δεχεται το log in για να μπω στο site να δω ταινια , ενω απο chrome δεχεται κανονικα τους κωδικους . Σημειωνω πως αυτο γινεται κυριως απο φορητη συσκευη tablet στο mozilla . Ευχαριστω και καλημερα σε ολους .
MannouDate: Σάββατο, 28.11.2015, 03:10 | Message # 18
Προσωπικά πιστεύω θα ήταν καλύτερο να μην υπάρχουν τόσες popup διαφημίσεις -.-
SoullessRiderDate: Κυριακή, 29.11.2015, 03:24 | Message # 19
Group: moderator
Links στην κορυφή και στον πάτο (οχι αυτόν που σκέφτεσαι πονηρά μυαλά tongue ) της σελίδας που να οδηγούν απο την έκδοση για desktop στην έκδοση για κινητά - αλλά και το αντίστροφο.
Please make it so....
tarantulaDate: Κυριακή, 03.01.2016, 20:55 | Message # 20
2. Στην αναζήτηση θα πρότεινα να μην χρειάζεται ακριβώς η ονομασία μιας ταινίας. Π.χ. οπως και στο google οταν θελουμε να αναζητήσουμε την ταινία The walking dead και καταλαθος γράψουμε The walking deas, να καταλάβει τι θελουμε να βρούμε χωρίς να μας λεει "οι λέξεις που αναζητήσατε δεν βρέθηκαν"

Θα συμφωνήσω με την fanaki...
Έψαξα για μια ταινία... και το άρθρο... που έβαλα (ενώ δεν έπρεπε)... μου χάλασε... την αναζήτηση...
Δεν θέλω να κουράζω και τους διαχειριστές... ψάξε βρες αυτό ή το άλλο... αν υπάρχει ήδη στη σελίδα... να μπορώ να το βρω μόνη μου...

Επίσης... θα ήθελα... να υπάρχει καλύτερη ανάλυση της ταινίας... 2-3 δεν με ικανοποίησαν... Ήταν σπαστικό... και κωλούσε...
Αν δεν έχει καλή ανάλυση... να μην μπαίνει καθόλου... μόνο όταν θα είναι "σωστή"!!!

Στα εισερχόμενα και εξερχόμενα πμ... να υπάρχει απευθείας εντολή διαγραφής μηνύματος μέσα στο συγκεκριμένο μνμ... γιατί θα πρέπει να βγω πάλι έξω απ' το μνμ και να τα ψάξω... ένα - ένα για το ποιο θέλω να σβήσω... όταν κοντεύει να γεμίσει ο φάκελος???
Και όταν κάνω διαγραφή... δεν γίνεται αυτόματη ανανέωση... θα πρέπει για κάθε μνμ που σβήνω... να κάνω ανανέωση... Πολύ σπαστικό κι αυτό!!!!

Message edited by tarantula5010 - Κυριακή, 03.01.2016, 22:46
pydcDate: Κυριακή, 03.01.2016, 21:33 | Message # 21
βαθμολόγηση ταινίας ...... 1 από IMDb και μια από τους χρήστες

Message edited by pydc - Κυριακή, 03.01.2016, 21:35
SoullessRiderDate: Δευτέρα, 04.01.2016, 15:25 | Message # 22
Group: moderator
tarantula5010
Για την ανάλυση: όλοι προτιμάμε την καλύτερη,
αλλά κάποια μέλη αρκούνται / συμβηβάζονται και με τις 1ες κόπιες (από κάμερα στο cinema)
ή με άλλες με χαμηλή ανάλυση / κακό ripάρισμα...

Δεν μπορούμε να το στερήσουμε αυτό.

Άλλωστε μερικές ταινίες δεν γίνονται τελικά rip στις καλύτερες αναλύσεις,
λόγο περιορισμένου ενδιαφέροντος για αυτές
και άλλες - παλαιότερες - δεν τις βρίσκεις σε καλύτερη ανάλυση...

Για τα άλλα δύο, ναι θα ήταν καλά να γίνει μια βελτίωση 

pydc
από του χρήστες γίνεται : 
έχει στις ταινίες / σειρές, αν προσέξεις, κάποια μπάρα με μπλέ "ν" / "τικαρίσματα"....
Αυτή η μπάρα είναι ο τρόπος βαθμολόγησης της ταινίας / σειράς από τους χρήστες.
Εκεί πατάς στο "ποσοστό" που σου άρεσε....

Τώρα, για την από IMDB βαθμολογία, είχε κάνει κι άλλο μέλος κάποτε αίτημα
(και για τα 2 που ζητάς -> μήπως ήσουν εσύ ?)
αλλά δεν έγινε κάτι...δεν θυμάμαι την απάντηση, γιατί δεν την είχα δώσει εγώ....
eliza0Date: Τρίτη, 05.01.2016, 23:24 | Message # 23
Θέλω να θερμοπαρακαλέσω τα αστέρια της διαχείρισης της ιστοσελίδας, να διατηρηθούν οι χριστουγεννιάτικες μπάλες, ενδεχομένως ως ξεχωριστή επιλογή. Δεν γνωρίζω κανένα άλλο τόσο ευχάριστο, χαλαρωτικό και τονωτικό συνάμα "αντιστρες" μπιχλιμπίδι! Αν δυσκολεύει το χιόντι, ας φύγει, αλλά οι μπάλες κυρίες και κύριοι πρέπει να περάσουν στην αιωνιότητα! Ας γίνουν σταλακτίτες, λουλουδάκια, αστερίες και πεσμένα φθινοπωρινά φύλλα, αν τίθεται ζήτημα επικαιρότητας, αλλά το concept και η εφαρμογή πρέπει, νομίζω σθεναρά, να παραμείνουν!!! Να είστε καλά!
vampirechristiDate: Τετάρτη, 06.01.2016, 13:13 | Message # 24
Βασικα ειναι ερώτηση, γιατι αλλάξατε το πως εμφανίζεται το φορουμ; πιστευω πως πριν ηταν καλυτερο. Τουλαχιστον στα θέματα αλλάξτε το μπλε χρωμα για να ξεχωριζει απο τις υπολοιπες πληροφοριες!

Attachments: 6396781.png(54Kb) · 9077875.png(34Kb)
phanDate: Δευτέρα, 18.01.2016, 19:32 | Message # 25
θα ηταν πολυ καλυτερο να υπηρχαν φιλτρα αναζητισης ανα χρονολογια ειδος και οχι απαρετιτα ακριβης ο τιτλος της ταινιας δηλαδη ας πουμε οτι ψαχνω το κιλλ μπιλ θα ηταν πιο ευκολο να ψαχνει ολες τισ ταινιεσ με την λεξη κιλλ

Added (18.01.2016, 19:32)
---------------------------------------------
οπως πολυ καλο θα ηταν να υπαρχει και μια κατηγορια προσφατες παραλαβες η προσφατες στο σαιντ

vampirechristiDate: Δευτέρα, 18.01.2016, 21:10 | Message # 26
Συμφωνω με phan, και επισης αν γινεται να φτιαξετε τα αγαπημενα γιατι μου λέει 7 απο 25 και τα υπολοιπα 18 δεν μπορω να τα δω.
NeoNemesisDate: Τρίτη, 19.01.2016, 07:55 | Message # 27
εγω επισης θα ηθελα να υπαρχει λινκ για καθε ταινια που να σε οδηγει στο imdb και στην περιγραφη της εκει
kinomanDate: Τετάρτη, 20.01.2016, 15:59 | Message # 28
Group: Admin
vampirechristi,
Βασικα ειναι ερώτηση, γιατι αλλάξατε το πως εμφανίζεται το φορουμ; πιστευω πως πριν ηταν καλυτερο. Τουλαχιστον στα θέματα αλλάξτε το μπλε χρωμα για να ξεχωριζει απο τις υπολοιπες πληροφοριες!

Attachments: 7966886.png(34Kb)
kinomanDate: Τετάρτη, 20.01.2016, 16:04 | Message # 29
Group: Admin
vampirechristi
Συμφωνω με phan, και επισης αν γινεται να φτιαξετε τα αγαπημενα γιατι μου λέει 7 απο 25 και τα υπολοιπα 18 δεν μπορω να τα δω.

συνολικά μπορείς να προσθέσεις στα αγαπημένα 25. Τώρα μπορείς να προσθέσεις άλλες 18 ταινίες
vampirechristiDate: Τετάρτη, 20.01.2016, 17:14 | Message # 30
α ευχαριστώ ! wink
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Προτεινουμε για να γίνει καλύτερο το Site!
Page 2 of 5«12345»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια