Αρχική Forum Σειρές Κάτοχοι Πνευματικών Δικαιωμάτων
Κεντρικό Μενού
Τυχαία ταινία
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Σάββατο, 10.12.2016, 16:33
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
Page 1 of 512345»
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Προτεινουμε για να γίνει καλύτερο το Site!
Προτεινουμε για να γίνει καλύτερο το Site!
fanakiDate: Δευτέρα, 30.03.2015, 17:04 | Message # 1
Group: χρήστες
Status: Offline
Καλησπέρα σε ολους.. smile
Έψαξα στο φόρουμ αλλα δεν βρήκα κατι παρόμοιο οποτε ειπα να ανοίξω ενα θέμα όπου θα λέμε τις προτάσεις μας για να γίνει καλύτερη η ιστοσελίδα!
Οι δικές μου προτάσεις..
1. Θα ηταν πολυ πιο εύκολο για αρκετούς αν έβγαινε και η έκδοση για κινητά, είναι περίπλοκο να ειμαστε απο κινητο σε έκδοση για υπολογιστές..
2. Στην αναζήτηση θα πρότεινα να μην χρειάζεται ακριβώς η ονομασία μιας ταινίας. Π.χ. οπως και στο google οταν θελουμε να αναζητήσουμε την ταινία The walking dead και καταλαθος γράψουμε The walking deas, να καταλάβει τι θελουμε να βρούμε χωρίς να μας λεει "οι λέξεις που αναζητήσατε δεν βρέθηκαν" sad
3. Να βγουν περισσότερες κατηγορίες.. Π.χ. αν θελουμε αστυνομικές συγκεκριμένα, οταν πατάμε στην "Εγκλήματος" μας βγάζει αστυνομικές αλλα και άλλες που δεν μας ενδιαφέρουν προς στιγμήν.. Δυο (υπό)κατηγορίες λοιπόν που θα πρότεινα προς το παρων είναι:
· Αστυνομικές
· Αεροπορικές ( ή κατι με αεροπλάνα τέλος πάντων που να περιλαμβάνει πολεμικά αεροπλάνα/αεροπειρατεία/θρίλερ σε αεροπλάνα κλπ smile

Αυτα για την ωρα.. προτείνετε κι εσεις τις δικές σας ιδέες απο κάτω.. ελπίζω να σας έδωσα μια έμπνευση biggrin

Message edited by fanaki - Δευτέρα, 30.03.2015, 17:04
morfeas3kalaDate: Πέμπτη, 02.04.2015, 21:37 | Message # 2
Group: Vip
Να μπεί η επιλογή Αίτηση ταινιας/σειράς. που να ζητάμε ταινίες ή σειρές που εν βρίσκουμε εδώ μέσα..

Να υπαρχει διαχωρισμός των ταινιών ή σειρών και αν χρονιά εκτός από είδος..
christinaaDate: Πέμπτη, 09.04.2015, 23:15 | Message # 3
σκεφτομουν ακριβως αυτο που εχει πει ο morfeas3kala 
πιστευω οτι θα ηταν πολυ καλο να μπορουσαμε να υποβαλουμε μια ταινια η σειρα που θα θελαμε να ανεβει στην σελιδα!  ;)
ZedoDate: Δευτέρα, 13.04.2015, 15:51 | Message # 4
εγω θα προτηνα οι μηχανες προβολης να ηναι καλυτερες και οπια δεν λιτουργη να γινεται αντικατασταση οσο το δυνατον πιο γριγορα και οχι σταδιακα   wink
cleopardDate: Τρίτη, 14.04.2015, 02:10 | Message # 5
Εγώ θα προτίνα εκεί που λέει για παρομίες ταινίες να βγούνε όντως παρομίες όχι ότι να`είναι
Ioanna_dsDate: Τετάρτη, 15.04.2015, 17:29 | Message # 6
Θα πρότεινα να μπορούσαμε κάπου να γράψουμε ταινίες η σειρές που θέλουμε να προσθέσετε και να μαυρίζουν(η κατι τετοιο) τα επεισοδια που έχουμε δει σε μια σειρά π.χ αν η σειρά έχει 10 επεισόδια και εγώ έχω δει μέχρι το 8 να υπάρχει κατι που να δίχνει πως έχω δει μέχρι το 8 :P :/ wink

Message edited by Ioanna_ds - Τετάρτη, 15.04.2015, 17:34
ArthurDate: Τετάρτη, 15.04.2015, 18:18 | Message # 7
Group: moderator
Status: Online
Ioanna_ds.,

Γι'αυτό που αναφέρεις επειδή δεν ξέρω πόσο εφικτό είναι για να γίνει στο σιτε θα σου πρότεινα την ανάλογη σελίδα στην οποία κάνεις εγγραφή και είναι σαν ημερολόγιο αλλά για σειρές στο οποίο μπορείς να βάζεις σειρές που έχεις δει ή βλέπεις και έτσι θυμάσε που είσαι και όλα τα σχετικά! http://episodecalendar.com
arg123456789Date: Πέμπτη, 16.04.2015, 15:43 | Message # 8
ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΕΙΡΕΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΠΩΣ???ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΑΣ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΠΙΣΟΔΕΙΟ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.
theetaDate: Σάββατο, 18.04.2015, 20:17 | Message # 9
ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ 15 (ΤΑΙΝΙΕΣ, Ή ΣΕΙΡΕΣ) !
meracleesDate: Δευτέρα, 27.04.2015, 10:36 | Message # 10
Arthur, Καλημερα. Προσωπικα το 20 - 30% των αρχειων που παρακολουθω τα βλεπω βραδυ και ξαπλα και οπως ειναι φυσικο αρκετα απο αυτα πρεπει να ξαναδω οσο εχασα ελεω υπνου την αλλη μερα. Για φαντασου τωρα, ειμαι στη νιρβανα της ανεσης μου και προτεινεις να σηκωθω (την ωρα που παει να με παρει ο υπνος η ξερω γω τι αλλο να κανω) να παω απ το μπουκμαρκ να βρω το καλενταρι  που γραφεις και να κατσω να σημειωσω τι και τι βλεπω. dry dry dry

Απευθυνομενος ευρυτερα, τεχνικα νομιζω πως ειναι ευκολο και εφικτο να τοποθετηθει ενα flag ωστε οταν  καποιος εγγεγραμενος χρηστης που εχει κανει login τη στιγμη εκεινη φυσικα, στο μελλον να ενημερωνετε οτι το δεινα αρχειο του οποιου ο συνδεσμος ειναι αναρτημενος εδω, το ip σου φιλε το εχει ανοιξει στις ταδε του δεινα μηνα.
Σημειωσε οτι εχω να δω τηλεοραση πλην καποιων αθλητικων και ειδησεογραφικων γεγονοτων λιγο περισσοτερο απο 4 χρονια.
Τελος επειδη συχνα πυκνα πονανε οι ματαρες μου ενας ορθογραφος (spelling checker) θα βοηθουσε σημαντικα στο να αποφευχθει η παροδικη η και η μονιμη τυφλωση!!! biggrin biggrin biggrin
MovieFreakGRDate: Τετάρτη, 20.05.2015, 09:24 | Message # 11
Quote vampirechristi ()
Επίσης θα ήθελα να μειωθούν οι διαφημίσεις, δεν γίνεται σε κάθε ένα κλικ να πετάγεται από δω και από κει διαφήμιση ή να θέλουμε να κάνουμε ένα pause για ένα δευτερόλεπτο για να δούμε την ώρα και να ξαναπετάγεται η παλιοδιαφήμηση που θέλει να πας να πατήσεις αναγκαστικό κλείσιμο.
 Hello, τις διαφημισεις δεν μπορούν να τις ελέγχουν οι διαχειριστές σου προτεινω adblock

Added (20.05.2015, 09:10)
---------------------------------------------
Quote meraclees ()
Τελος επειδη συχνα πυκνα πονανε οι ματαρες μου ενας ορθογραφος (spelling checker) θα βοηθουσε σημαντικα

μπορείς να το κάνεις και μόνος σου στο chrome πΧ..

Added (20.05.2015, 09:24)
---------------------------------------------
Quote arg123456789 ()
ΕΓΩ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ SITE ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΕΙΡΕΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ.ΠΩΣ???ΑΡΧΙΚΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΑΣ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΣΕΙΡΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΠΙΣΟΔΕΙΟ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.

Πολύ καλή η ιδέα σου αν και δεν νομίζω να υπαρχει τρόπος να ελέγχει το σίτε μέσω τον cookies σε πιο επεισόδιο είχες αφήσει την σειρά σου και επιπλέον το να κρατάει track το λεπτό στο πλαυερ οπως στο youtube για αυτό δεν μπορούν να κάνουν τίποτα εκτός άμα το σιτε αποκτήσει δικό του player αν και μιλάμε για ucoz.. Ρωσοι.. πεισματαρηδες! Αν και θα μπορούσαν να βάλουν την λίστα αγαπημένων στην αρχική σελίδα αλλά όλα τα υπολοιπα πιστευω θα ήταν αδυνατα
Attachments: 0992869.png(13Kb)

Message edited by MovieFreakGR - Τετάρτη, 20.05.2015, 09:13
qaronDate: Πέμπτη, 04.06.2015, 18:38 | Message # 12
παιδια μηπως γίνεται να προσθεσω ολα τα επεισοδια των σειρων στο vlc και να μπορω να τα streamαρω απο εκει αντι να διαλεγω ενα ενα για να παιξει? δεν θελω να τα κατεβασω!! θελω απλα να μην εχω ανοικτο το chrome και να επιλεγω ενα ενα αλλα να δωσω το λινκ στο vlc και να τα παιζει το ενα μετα το αλλο! ευχαριστω!!
ArthurDate: Πέμπτη, 04.06.2015, 18:57 | Message # 13
Group: moderator
Status: Online
qaron

Δεν νομίζω να είναι εφικτό κάτι τέτοιο...
manolismDate: Σάββατο, 21.11.2015, 17:34 | Message # 14
Καποια στιγμη χθες το βραδυ ανεβασατε μια αναβαθμιση της παρουσας πλατφορμας, πραγματικα το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο!! Μπραβο σας!! wink victory ok
pan85Date: Σάββατο, 21.11.2015, 20:47 | Message # 15
Καλησπέρα θα μπορούσατε να βάλετε και την βαθμολογία σε κάθε ταινία απο το imdb, είναι καλό για να μην χρειάζετε να μπαίνουμε στο site και να κοιτάμε
Forum teniesonline.ucoz.com » Συχνές ερωτήσεις » Ερωτήσεις μελών / Βοήθεια » Προτεινουμε για να γίνει καλύτερο το Site!
Page 1 of 512345»
Search:

Πρόσφατες Αναρτήσεις
Forum
Πρόσφατα σχόλια